Jump to content

Zdjęcie domyślne w koszyku.


jangor

Recommended Posts

Witam!

 

Mam nadzieję, że to co napiszę będzie zrozumiałe... Do rzeczy! Prestashop 1.0.6.11, domyślny motyw.

 

Z produktem powiązanych jest kilkanaście zdjęć. Stworzyłem 2 atrybuty produktu powiązane z tymi zdjęciami. Czyli w miejsce opisu jest tekstura-zdjęcie. Następnie wygenerowałem kombinacje pomiędzy tymi atrybutami. Wskazanie jednego atrybutu powoduje wyświetlenie zadanej tekstury-zdjęcia powiązanego z drugim atrybutem i o to chodziło.  Tworzą się wyświetlane klientowi pary zdjęć-atrybutów, klient wie jakie kolory będą współgrać, a jakie będą pstrokacizną produktu. Wśród zdjęć są na stałę takie 2, które nie biorą udziału w kombinacjach, nazwijmy je głównymi. Będące bez kolorów.

 

Mój problem polega na tym, że z chwilą wyboru jakiejś kombinacji atrybutów produktu do koszyka dodawany jest produkt z dobrym opisem kombinacji lecz zdjęciem zdefiniowanym jako domyślna kombinacja, a ja chciałbym by w koszyku opis był jak jest wybranej kombinacji,ale by lądowało w nim zdjęcie domyślne produktu nie biorące niejako udziału w kombinacjach atrybutów, jedno ze zdjęć głównych. W sumie bezbarwne.

 

Odnoszę też wrażenie z chwilą otwarcia strony produktu w miejscu zdjęcia domyślnego wstawiane jest też zdjęcie z domyślnej kombinacji, ale ten uszczerbek mi aż tak nie przeszkadza jak powyższe.

 

Czy szanowni forumowicze mają jakąś radę na mój problem?

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam!

 

Problem rozwiązany! Po kombinacjach na atrybutach wystarczy dodac zdjecie domyslne, lezace odlogiem do kazdej kombinacji. Wraca prawidlowe zdjecie wkladane do koszyka i startowe przy otwieraniu produktu. Moze sie komus to przyda...

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...