Jump to content

[rezolvat] Reteta zilei


Abh

Recommended Posts

Era intrebare? Am rezolvat pana la urma, compensez cu imaginatie acolo unde nu am abilitati (deci in multe locuri) :))
Am pus un bloc aditional care afiseaza continutul unui CMS, iar in el voi insera un buton. Acel buton duce catre un alt CMS unde voi scrie retele. Poate fac un tabel acolo, ceva de genul. Inca n-am ajuns la partea aia.

saach, ajuta-ma cu un buton, ca tu esti mare expert din cate vad. Uita-te la poze. A doua e cea originala, nu imi afiseaza ultima litera. Original si dupa ce largesc #search_button {width:auto;)
Concluzia, nu de acolo ar trebui sa-l modific. Problema: restul butoanelor cu aceleasi atribute merg ok.

Cat despre plati, chestii, trestii, crede-ma ca dupa ce am trecut prin toate astea as fi mai mult decat fericit sa dau timpul inapoi si sa platesc pe cineva sa-si distruga nervii cu el :)

17711_btkOr3z0NhPYH3pZWMvk_t

17712_m2jITyh4e8sG4g9RdydG_t

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si eu asa expert incat ma jucam deja cu proprietatile alea, din pacate credeam ca butonul ala se largeste singur dupa text, nu ca e o imagine fixa. De asta aveam dubii. Am modificat la sugestia ta si button-mini.gif iar acum merge. Merci mult.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...