Jump to content

Biała strona po złożeniu zamówienia


endrju555

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z białą stroną, która pojawia się po zaakceptowaniu zamówienia. W debug wyskakuje informacja:

 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/faceup/domains/liliowomi.pl/public_html/themes/default-bootstrap/mails/pl/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in /home/faceup/domains/liliowomi.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 2

 

Wygląda mi to na problem z językami, który mój sklep trawi od samego początku:(

Czy ktoś może pomóc bo klientów jeszcze bardzo malutko ale Ci którzy są - czują się zmieszani gdy dostają białym po oczach:) ??

 

Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie edytuję ale mam pewne powody.

Mianowicie udało mi się zlikwidować białą stronę poprzez zamianę pliku, o którym mowa powyżej na plik ten sam, ale z backupu zrobionego przeze mnie kiedyś, który mam na dysku. Co nie zmienia faktu, że coś spowodowało błąd, co miało związek z aktualizacją języka. Jeśli ktoś może mi poradzić jak uniknąć tego błędu klikając aktualizację języka - będę bardzo wdzięczny.

 

Jeśli to już wykracza poza sens mojego tematu to proszę go skasować bo właściwie problem rozwiązany (choć sądzę, że tylko tymczasowo)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

No i wyskakuje coś takiego:

 

Fatal error: Uncaught exception 'ImagickException' with message 'unable to open image `/home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/cache/tcpdf/mska_4e6b11f74e3b8c4644670d0dd37e2351': No such file or directory @ blob.c/OpenBlob/2403' in /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php:8618 Stack trace: #0 /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php(8618): Imagick->writeimage('/home/users/el-...') #1 /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php(8078): TCPDF->ImagePngAlpha('/home/users/el-...', 10, -13.44675, 233, 62, 82.197222222222, 21.872222222222, 'PNG', '', 'B', false, 300, '', '4e6b11f74e3b8c4...') #2 /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php(23818): TCPDF->Image('/home/users/el-...', 10, -13.44675, 82.197222222222, 21.872222222222, '', '', 'B', false, 300, '', false, false, 0, false, false, true) #3 /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php(23214): TCPDF->openHTMLTagHandler(Array, 5, true) #4 / in /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/tools/tcpdf/tcpdf.php on line 8618

 

 

A jak teraz chciałem wejść to PA aby zmienić znowu na "false" to pokazało się jeszcze:

 

Notice w linii 178 w pliku /home/users/el-bis/public_html/volt2.el-bis.pl/modules/explorerpro/explorerpro.php

[8] Undefined index: dir

Link to comment
Share on other sites

Ten drugi błąd jest w zasadzie nieważny, natomiast pierwszy prawdopodobnie odnosi się do zdjęć produktów na fakturze i zapewne nie masz zainstalowanego imagemagic na serwerze.

Zobacz w zamówienia > Faktury czy masz włączone zdjęcia na fakturze jeśli tak to wyłącz i zobacz czy pomogło.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam,

ponieważ poprzednie wpisy były dość dawno pozwolę sobie kontynuować temat. U mnie również biała strona po potwierdzeniu zamówienia.

wyskakuje taki błąd:

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyCompilerException' with message 'Syntax Error in template &quot;/home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/themes/odziez-premium/mails/pl/order_conf_product_list.txt&quot; on line 2 &quot;{$product[\'reference\']}&quot; - Unexpected &quot;\&quot;' in /home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php:667 Stack trace: #0 /home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templateparser.php(3144): Smarty_Internal_TemplateCompilerBase->trigger_template_error() #1 /home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templateparser.php(3209): Smarty_Internal_Templateparser->yy_syntax_error(10, '\') #2 /home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_smartytemplatecompiler.php(105): Smarty_Internal_Templateparser->doParse(10, '\') #3 /home/users/martynafirany/public_html/ma in /home/users/martynafirany/public_html/martyna-firany.pl/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 667

Presta 1.6.0.8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...