Jump to content

Górne menu poziome


bondar91

Recommended Posts

Witam,

 

mam pytanie jak dodać do górnego menu poziomego link o nazwie zaloguj się. Chodzi o to że po kliknięciu przenosi do formularza z logowaniem, wiem że da się to zrobić dodając etykietę i odnośnik w konfiguracji tego modułu jednak gdy się zaloguję to nadal w menu pisze zaloguj się, a chciałbym by wyśiwtlało się wyoguj się jak jestem zalogowany.

 

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

		{if $logged}
				<li class="logout"><a class="link-out" href="{$link->getPageLink('index', true, NULL, "mylogout")|escape:'html'}" title="{l s='Log out' mod='blockuserinfo'}"  rel="nofollow">{l s='Log out' mod='blockuserinfo'}<span>{$cookie->customer_firstname}</span></a></li>
			{else}
				<li class="login"><a class="link-login" href="{$link->getPageLink('my-account', true)|escape:'html'}" title="{l s='Login' mod='blockuserinfo'}"  rel="nofollow">{l s='Login' mod='blockuserinfo'} <span>{l s='Register Now !' mod='blockuserinfo'}</span></a></li>
		{/if}

Jeżeli nie jest się zalogowanym wyświetla "Loguj się", jeżeli jest się zalogowanym to ta opcja znika i jest "Wyloguj się".

Edited by krzysiuus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Czy koniecznie jest zmiana w order-opc.js? jak tak to gdzie ten plik się znajduje? i co w nim zmienic?

nie jest konieczne, ale przy zalogowaniu przez storne posumowania zakupow, do momentu odswierzenia storny bedzie w twoim "menu" dalej widnialo "zaloguj sie" mimi, ze klient jest juz zalogowany... to trzeba odswierzyc po stornie ajax we wspomnianym pliku.

 

a gdzie ten plik? w katalogu ze skryptami twojego szablonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...