Jump to content

Ostatnio edytowane produkty - prestashop


pbpo

Recommended Posts

Jak w temacie, Czy istnieje moduł, albo modyfikacja do BO dla prestashop 1.4.6.2 i ewentualnie dla 1.6.

Wpadła konieczność robienia raportów jakie produkty były dodawane i modyfikowane w przeciągu tygodnia. 
Człowiek tego nie spamięta a szukanie w bazie danych /najpierw tabela `product` , a potem `product_lang` żeby sprawdzić nazwę/ Jest męczące...

Czy ktoś z was nie spotkał się z modułem/ modem który pokazuje (ewentualnie linkuje) produkty ostatnio edytowane/dodane ?

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kiedyś pytał o tego typu moduł, ale chyba nie znalazł.

Jedyne co jest w preście, to Zaawansowane -> Logi

Są tam zapisywane akcje: Product modyfikacja, usunięcie Product, dodanie Product, ale jest tylko ID produktu.

 

Można by się pokusić o modyfikację tego kontrolera AdminLogs w celu dorzucenia nazw produktów.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kiedyś pytał o tego typu moduł, ale chyba nie znalazł.

Jedyne co jest w preście, to Zaawansowane -> Logi

Są tam zapisywane akcje: Product modyfikacja, usunięcie Product, dodanie Product, ale jest tylko ID produktu.

 

Można by się pokusić o modyfikację tego kontrolera AdminLogs w celu dorzucenia nazw produktów.

nie wiem czy nie prosciej bylby postawic nowy modul z osobnym kontrolerem "pytajacym" baze dokladnie o to, o co tutaj chodzi. czyli "join" produkty "where" data zmiany miedzy X a Y. tylko pytanie jakby to rzeczywiscie mialo wygladac, do jakich celow mialo by to zluzyc. bo mozna by sie tez pokusic o zmiane samej tabeli "katalog" produktow i dodanie nowej kolumny odnoszacej sie do dat zmiany wraz z mozliwosciac segregacji. i nie wiem czy to by nie bylo najprostsze rozwiazanie dla 1.6 majac na uwadze fakt, ze tabeki np. produktow czy zamowien tutaj sa budowane z helperfield odnoszacych sie bezposrednio do wpisow w tabelach. 

Edited by deejay3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...