Jump to content

[VYŘEŠENO] Nový dopravce u nových produktů


Renka

Recommended Posts

Po celkem dlouhé době jsem aktualizovala svůj eshop z 1.4.8.2 na 1.6.0.11

Jedná se v podstatě o čistou novou instalaci, na kterou se povedlo naimplementovat původní databázi a vše funguje jak má.

Tedy alespoň jsem si to myslela. Jenže když přidám nového dopravce, u zboží, které je nově přidané po updatu, se nový způsob dopravy nezobrazí v nabídce v košíku. U zboží, které bylo vloženo před updatem, se přitom nový dopravce zobrazuje jak má.

Pokročilé řízení skladu mám vypnuté, protože mi v dopravě dělalo paseku, a přesvědčila jsem se se, že ho vlastně nepotřebuji.

Už několik hodin marně googlím nějaké řešení, a lámu si hlavu v jakém nastavení se staré a nové produkty liší, když se liší nabídka dopravců...

Nějaký geniální nápad?

 

Tak ještě update: také se nezobrazuje u "starých" produktů, které jsou ve slevě.

Edited by Renka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jedná se v podstatě o čistou novou instalaci, na kterou se povedlo naimplementovat původní databázi

 

Toto môže byť problém. Medzi verziami došlo k úprave že pri produktoch sa dá obmedziť použitie prepravcov. V skratke ak je produkt zo skla, nejde tak v produkte zaškrtneš že môže byť iba osobný dober.

Chyba teda nastala nakopírovaním db nie aktualizáciou....

Link to comment
Share on other sites

To si nemyslím, že bude jádro pudla, protože se špatně zobrazují NOVĚ přidaní dopravci a to POUZE U NOVĚ přidaných produktů (tedy plus ty zlevněné produkty), tedy obojí bylo vytvořeno novou verzí eshopu do nově (eshopem) nakonfigurované databáze

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...