Jump to content

produkty powiązane DLA CAŁEJ KATEGORII


wojtopole

Recommended Posts

endriu, dzieki za info

ale chyba nie o to mi chodziło

Productscategory to moduł do wyświetlania produktów z tej samej kategorii

 

ja potrzebuję aby do całej grupy produktów w kategorii A dodać produkty powiązane typu rozszerzenie gwarancji, myszka, program itp

Link to comment
Share on other sites

krzysiuus

dzięki, ale nie czytasz ze zrozumieniem :)

 

>> ja potrzebuję aby do całej kategorii A dodać produkty powiązane typu rozszerzenie gwarancji, myszka, program itp

czyli nie na karcie produktu ustalam pojedynczo powiązane tylko organizuję je dla całej kategorii
Link to comment
Share on other sites

:)

obrazowo

 

mam kategorię NOTEBOOKI

do tek kategorii w hurcie chcę przypisać produkty powiązane (towar a,b i c z innych, różnych kategorii)

 

generalnie funkcjonalność dokładnie taka jak na karcie produktu jest z produktami powiązanymi, ale przypisywanie ich nie do pojedynczych produktów a do całej kategorii (notebooków np mam powiedzmy 100 i nie chce robić tego ręcznie dla każdego z osobna)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:)

obrazowo

 

mam kategorię NOTEBOOKI

do tek kategorii w hurcie chcę przypisać produkty powiązane (towar a,b i c z innych, różnych kategorii)

 

generalnie funkcjonalność dokładnie taka jak na karcie produktu jest z produktami powiązanymi, ale przypisywanie ich nie do pojedynczych produktów a do całej kategorii (notebooków np mam powiedzmy 100 i nie chce robić tego ręcznie dla każdego z osobna)

 

Udalo ci się coś znaleźć ? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...