Jump to content

POSTOVNE ZDARMA problem pri viacerych statoch


sado.s7s

Recommended Posts

zdravim vas, mam problem s postovnym ktore chceme davat na slovensku zdarma pokial si zakaznik objedna nad 50€,
pre ostatne krajiny by som chcel aby bolo postovne take ake ma byt...

problem je v tom ze akonahle nastavim Bezplatné doručenie začína na hodnote: 50€ tak to plati pre vsetky krajiny ... co nam moc nevyhovuje.

ak mate neake tipy tak dajte :)

dakujem

Link to comment
Share on other sites

Nevim kam všude chceš zasílat zboží, ale pro tvůj mateřskej stát, čili asi Slovensko bych vytvořil vlastní Zonu Slovensko a do ní umístil stát Slovensko, všechny ostatní státy zůstanou tak jak jsou.

Pak už jen nastavíš cenové rozsahy a ceny dopravce, čili asi

Evropa (zona)
0-49.99 = 20eur
50-100 = 30eur

Slovensko(zona)
0-49.99 = 20eur
50-xxx = 0eur


Snad ti to pomůže, kdyby sis nebyl jistej postupem, stačí napsat... Jinak dopravu zdarma od tolika a tolika vypneš, necháš tedy 0.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Zajímavé díky.
Každopádně jak ro řešit, když chci mít např. pro ČR při objednávce na 995,-Kč poštu zdarma pro všechny dopravy S VYJÍMKOU MESSENGERA (zde je to drahé, to nelze dát zdarma)


2)
Pak by mě zajímalo zda jde na stavit dvojí hranice dopravy zdarma podle zboží.
Mám dvě hlavní oddělení, sexshop a spodní prádlo. Pro sexshop je únosné dát poštu zdarma od 995,- u spodního prádla ale až od 1500,-

Existuje řešení???

Určitě nás tohle řeší spousta.

Díky.

Link to comment
Share on other sites

1)

DOPRAVCE ČESKÁ POŠTA
Česká pošta - Cenové limity - 0-994 - 100kč
Česká pošta - Cenové limity - 995-xxx - 0kč

DOPRAVCE MESSENGER
Messenger - Cenové limity - 0-10000 - 150kč

Dopravu zdarma od nějaký částky vůbec v záložce dopravce nebudeš nastavovat, necháš tam 0. Samozřejmě to co se nastavovalo u ČP, nastavíš u jiných dopravců, kde to chceš použít.

2)

DOPRAVCE ČESKÁ POŠTA - SEXSHOP
Česká pošta pro sexshop - Cenové limity - 0-994 - 100kč
Česká pošta pro sexshop - Cenové limity - 995-xxx - 0kč

DOPRAVCE ČESKÁ POŠTA - SPODNÍ PRÁDLO
Česká pošta pro pradlo - Cenové limity - 0-1499 - 100kč
Česká pošta pro pradlo - Cenové limity - 1500-xxx - 0kč

Pro zákazníka při výběru dopravce to může být trochu komplikované, ale funkční. Jiný způsob jsem zde na foru neviděl a nenašel. Avšak by mě zajímalo, jak bude zákazník volit dopravce, pokud si koupí kalhotky a vibrátor?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Dakujem za radu vsetko funguje :) ... tie rozsahy som predtym neriesil este raz dakujem


Nejaka doba sice uz ubehla, ale aj tak. Funguje vam to aj ked si v obchode prepnes menu napr. na cesku korunu? Pretoze mne da automaticky postovne na 0 ak je nakup vyssi ako 50Kc.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Nevim kam všude chceš zasílat zboží, ale pro tvůj mateřskej stát, čili asi Slovensko bych vytvořil vlastní Zonu Slovensko a do ní umístil stát Slovensko, všechny ostatní státy zůstanou tak jak jsou.

Pak už jen nastavíš cenové rozsahy a ceny dopravce, čili asi

Evropa (zona)
0-49.99 = 20eur
50-100 = 30eur

Slovensko(zona)
0-49.99 = 20eur
50-xxx = 0eur


Snad ti to pomůže, kdyby sis nebyl jistej postupem, stačí napsat... Jinak dopravu zdarma od tolika a tolika vypneš, necháš tedy 0.



Potřebovala bych totéž: pro ČR dopravu od 850 Kč zdarma, pro Slovensko od 1000 Kč zdarma. Mám, doufám dobře, nastavené 2 zóny - ČR a SR, pak dva státy ČR zóna ČR a SR zóna SR, ale za boha nemůžu přijít na to jak dál. Cena poštovného pod finanční limit (v tuto chvíli nastaveno 850 Kč na hlavní stránce záložky "doprava") je kalkulována dle hmotnosti, váhové limity jsou nastavené dobře a fungují. Budu vděčná za pomoc, protože fakt nevím, jak na to. Díky.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...