Jump to content

Prestashop Hakkında

bariss

Recommended Posts

Değerli üstadlarım;

Bir e-ticaret sitesi kurmak için birçok açık kaynak kodlu sistemi denedim. Prestashop kullanım kolaylığı ve buna benzer birçok artısıyla şu an önde. Sitemi artık aktif hale getirmek istiyorum bunun için admin panelinde hergün daha fazla vakit geçiriyorum. Birçok işlemi yaparken bazen geri dönüşü olmayan hatalar ile karşılaşıyoum ve sistemi tamamı ile kurduktan sonra böyle birşeyle karşılaşmaktan korkuyorum. Örnek vermek gerekirse kargo eklemek istediğim zaman bir alanı boş bıraksam kargo şirketini kaydediyor ama hata veriyor daha sonra silmek istediğimde silemiyorum. Ürün eklerken benzer sorunlar ile karşılaşıyorum.

Sorum veya sıkıntım şu, bu sistemi tam anlamıyla kullanmak için herhangi bir kaynak varmı? Ya da ileride bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için ne yapmam lazım? Dediğim gibi en büyük kaygım satış yapmaya başladıktan sonra geri dönüşü olmayan bir hata almak veya sistemi tekrar kurmak zorunda kalmak.

merhaba;

yaklaşık 6-7 yıldır prestashop ile çalışıyorum. kulllandığım kurduğum site sayısı yüzlerce. benim tecrübem prestashop'ta asla geri dönüşü olmayan bir hata /bug olmaması . öncelike büyük bir forum var ve yaşadığınız veya yaşayacağınız birçok sorunun forumda büyük ihtimalle çözümü vardır.

gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

• Like 1