Jump to content

přesunutí systému


karelzemek

Recommended Posts

  • 3 months later...
To hlásí pokaždé, pokud není shop v rootu složky www, ale je v nějaké podsložce nebo subdoméně. Nic z čeho by sis musel dělat hlavu :)


Jsem v PrestaShopu nový a nejsem IT :-(
Při vstupu do administrace mám také tu hlášku:
Path is not the same between your browser and you server :

Nevím co s tím. Chtěl jsem ji ignorovat ale při importu češtiny do shopu mi to nahlásilo spousut chyb, zřejmě právě kvůli problému mezi browserem a serverem

Je nějaká rada?

Díky předem!
Sima62
Link to comment
Share on other sites

To ti hlásí proto, že nemáš instalaci v rootu, ale v nějaký podsložce nebo na subdoméně a rozhodně to nemá nic společnýho s instalací češtiny.


Fakt nejsem IT, předtím jsem PrestaShop zkoušel u svých kolegů Vikingů a import češtiny šel v pohodě (kromě pár nedodělků) - viz http://samlekort.com/shop/
Teď to mám konečně na svý doméně, ale import češtiny se nedokončil, chybí nějaké soubory (kompletní hláška v příloze) a jsem zas nahranej
Víš co s tím?
Sima62

missing files.txt

Link to comment
Share on other sites

Chybí ti na FTP soubory s češtinou, zřejmě si provedl jen SQL instalaci češtiny, ještě to musíš dokopírovat na FTP.


Asi nemám den - díky za radu, vzpomněl jsem si že takto jsem to předtím dělal - přes administraci shopu Back Office >> Tools >> Translations >> Translation exchange >> Import a language pack

Jenže dneska mi to hodí hlášku 1 error

1. archive cannot be extracted
a vůbec nevím proč ho nemůže otevřít, mám ho čerstvě stáhnutej z Download sekce PrestaShopu

Víš i toto?
Sima62
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nevítě někdo, proč mi při importu češtiny naskakuje tato hláška?:

an error occurred while resizing no-picture image to your product directory

Dělal jsem vše stejně jako dříve, jenže jsem musel celou Prestu smazat (po instalaci češtiny do pdf dle návodu Prestashop i administrace zmizely) a při nové instalaci to odmítá vzít češtinu, už jsem ji naimportoval jen nechce přidat další jazyk a nevím co s tím obrázkem má být.

Díky předem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...