Jump to content

Mizející překlady modulů


Aladyreg

Recommended Posts

Ahoj všem,

potřeboval bych poradit s divnou věcí, která se mi stala u Presty 1.6. Když jsem chtěl přeložit jeden název u modulu a uložil to, tak se mi nějaké moduly rozbily... Stalo se mi to podruhé, poprvé jsem to nějak nahodil, ale rád bych věděl příčinu a správnou metodu opravy. 

 

Poté to vypadá tak, jako na přiložených obrázcích.

 

Zkusil jsem a nefungovalo:

Lokalizace -> Lokalizace -> Import souboru lokalizace

Lokalizace -> Překlady -> Přidat nebo aktualizovat jazyk

Lokalizace -> Překlady -> Přidat jazykové balíčky ručně

Smazal jsem i mezipaměť a cache.

 

Stále ale nic.

 

Díky moc za každý nápad,

Robert

post-928677-0-62665000-1423420873_thumb.png

post-928677-0-90538500-1423420902_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Na stejný server si nainstalujte testovací instalaci obchodu (nebo si to zkopírujte se správnými url v DB a configu). Zapněte si výpis chyb a zkuste upravit překlad na těch stejných modulech tedy to co popisujete. Pokud vám to zobrazí nějakou hlášku máte čeho se chytit ale pokud ne zapněte výpis chyb na původní instalaci a zkuste to samé (proveďte si nejdřív zálohu...) Pokud žádná chybová  hláška nikde nebude zkontrolujte zda není problém se zpracováním souborů překladu (oprávnění chmod) a podívejte se také kde to překládáte někdy je překlad v modulu i přímou součástí šablony a tluče se to mezi sebou, ale asi to nebude tento váš případ. Předpokládám že všechny moduly máte aktuální a pro vámi používanou verzi prestashop.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...