Jump to content

Brak opcji przetłumaczenia


kisala11d

Recommended Posts

witam,

 

Jak w temacie - mam problem z przetłumaczeniem 3 wyrażeń w moim szablonie chodzi tutaj o główne odnośniki na stronie głównej: "Log In", "Register" , "My Account" niestety nie mogę tego nigdzie znaleźć, powinno to być w tłumaczeniach zainstalowanych modułów? Tam pojawia mi się komunikat:

 

 

"Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza

1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 2343, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia."

 

 

Przenosiłem tymczasowo foldery z modułami aby zmieścić się tym limicie ale pola do zmian wyżej wymienionych fraz nie ma, czy jest jakaś szybka opcja aby to odnaleźć? Brakują mi tylko właśnie te 3 frazy...

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

p.s szablon "megashop"

Link to comment
Share on other sites

Twój usługodawca hostingu łaski nie robi i jeśli chcesz to powinien Ci to zwiększyć nawet do 5000.

Standardowa instalacja presty, w modułach jest: Frazy do tłumaczenia 4377

Jak doda trochę swoich modułów to znowu limit przekroczy.

Hosting niech 10000 ustawi. :)

Link to comment
Share on other sites

ale hosting nie chce tego ustawić, twierdzi że mam dodać "php_value max_input_vars 4000" do .htacces niestety jak dodaję do tego pliku ten wiersz to pojawia się błąd i nie chce się sklep w ogóle wczytać, gdzieś też czytałem że do pliku php.ini powinno to być dodane..

Link to comment
Share on other sites

dodałem do htaccess w katalogu głównym: jednak nadal to samo... tyle że teraz nie ma błędu 500


 


 


 


<IfModule Mod_php5.c>

php_value suhosin.post.max_vars 4096

php_value suhosin.request.max_vars 4096

php_value max_input_vars 4000

</IfModule>

 

 

# ~~start~~ Do not remove this comment, Prestashop will keep automatically the code outside this comment when .htaccess will be generated again

# .htaccess automaticaly generated by PrestaShop e-commerce open-source solution


 

<IfModule mod_rewrite.c>

<IfModule mod_env.c>

SetEnv HTTP_MOD_REWRITE On

</IfModule>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...