Jump to content

nu imi apar modificarile in site


Recommended Posts

Categoriile sunt active. am versiunea 1.5.1, cred deoarece imi tot apare cand intru daca vreau sa descarc versiunea 1.6. site-ul nu este facut de mine iar persoana care l-a facut nu o mai pot contacta, dar cred ca este o problema la browser dar nu stiu cum sa razolv. eu am un manual de utilizare dar in el explica cum trebuie adaugate produsele s.a, lucruri care le stiu. multumesc

Link to comment
Share on other sites

Categoriile sunt active. am versiunea 1.5.1, cred deoarece imi tot apare cand intru daca vreau sa descarc versiunea 1.6. site-ul nu este facut de mine iar persoana care l-a facut nu o mai pot contacta, dar cred ca este o problema la browser dar nu stiu cum sa razolv. eu am un manual de utilizare dar in el explica cum trebuie adaugate produsele s.a, lucruri care le stiu. multumesc

Cel mai bine rezolvi problema instaland versiunea 1.6

Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa ramai la versiunea actuala.Nu o sa ai acces la multe optiuni care se regasesc in versiunile mai noi, temele nu or sa fie compatibile cu versiunea ta si multe alte probleme pe care o sa le intampini nu prea o sa gasesti raspunsuri la ele.Mergi pe ultimele versiuni de PS ar fi cea mai buna varianta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...