Jump to content

Moduł- PakoMato


Recommended Posts

Witam,

 

Mam również pytanie.

 

Zainstalowałem pakomato v1.2 dla ps 1.5 - wszystko poszło ok. Ale po wejściu do zamówienia i próbie generacji etykiety wyskakuje mi błąd:

Wystąpił błąd podczas tworzenia paczki. Id błędu: incorrectSenderZipCodeValue. Opis błędu: Niepoprawny kod pocztowy nadawcy: -

W jaki sposób można to wyeliminować?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o paczkomaty - to nie jest wymagane, przynajmniej przez nich aby był podany pełny adres odbiorcy bo paczka i tak trafia do paczkomatu. Identyczny list nadawczy jest generowany także przez managera paczkomatów. Jeżeli chodzi o dane nadawcy to także nie jest wymagane - ja jednak zamiast imienia i nazwiska podałem dwuczłonową nazwę firmy, aby klienci nie byli zmyleni.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :0

 

To mam jeszcze jedno pytanie. Zainstalowałem pakomato. I tak, jak dam paczkomat domyślnie to od razu pojawia się wybór punktu, kliknę inną opcję to się chowa to. Ale jak ponownie kliknę w paczkomat to już nie jest generowany widok wyboru punktu odbioru.

 

Co muszę zmienić?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Przeinstalowanie pakomato pomogło.

 

Ale mam kolejną zagwozdkę: po wybraniu płatności payu nie zapisuje mi informacji o wybranym paczkomacie w zamówieniu. Ale tylko dla payu. Przelew nie robi takiego problemu.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...