Jump to content
dpiwowarski

Moduł- PakoMato

Recommended Posts

Tam gdzie masz login i hasło podajesz dane logowania do serwisu paczkomatów.

Witam,

Mam również pytanie.

Zainstalowałem pakomato v1.2 dla ps 1.5 - wszystko poszło ok. Ale po wejściu do zamówienia i próbie generacji etykiety wyskakuje mi błąd:

Wystąpił błąd podczas tworzenia paczki. Id błędu: incorrectSenderZipCodeValue. Opis błędu: Niepoprawny kod pocztowy nadawcy: -

W jaki sposób można to wyeliminować?

Pozdrawiam

Czy w zakładce "Dane nadawcy" po stronie modułu masz wpisane swoje dane (wraz z kodem pocztowym) ?

Jeżeli chodzi o paczkomaty - to nie jest wymagane, przynajmniej przez nich aby był podany pełny adres odbiorcy bo paczka i tak trafia do paczkomatu. Identyczny list nadawczy jest generowany także przez managera paczkomatów. Jeżeli chodzi o dane nadawcy to także nie jest wymagane - ja jednak zamiast imienia i nazwiska podałem dwuczłonową nazwę firmy, aby klienci nie byli zmyleni.

Dzięki :0

To mam jeszcze jedno pytanie. Zainstalowałem pakomato. I tak, jak dam paczkomat domyślnie to od razu pojawia się wybór punktu, kliknę inną opcję to się chowa to. Ale jak ponownie kliknę w paczkomat to już nie jest generowany widok wyboru punktu odbioru.

Co muszę zmienić?

Pozdrawiam

Witam,

Przeinstalowanie pakomato pomogło.

Ale mam kolejną zagwozdkę: po wybraniu płatności payu nie zapisuje mi informacji o wybranym paczkomacie w zamówieniu. Ale tylko dla payu. Przelew nie robi takiego problemu.

Pozdrawiam

Czy może mi ktoś wysłać ten moduł na e-maila janusz.rakson@gmail.com albo podać gdzie mogę go ściągnąć do 1.6 bo szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś działającego linku. 

Z góry dziękuje.