Jump to content

Błąd z rejestracją użytkownika.


adrian87

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

 

   Mój problem polega na tym że podczas wprowadzania maila przy procedurze rejestracji, przenosi klienta do zupełnie innej strony, co uniemożliwia mu rejestrację. Tak jakby domyślnie ustawiło się przekierowanie.  

 

   Spotkał się może ktoś z takim problemem ? Z góry dziękuje za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Witam. 

 

Przeszukałem  plik auhentication.tpl w poszukiwaniu link'a, a nawet podmieniłem go z kopii zapasowej, nigdzie nie mogłem go wyszukać, a podmiana też nie pomogła. Czy istnieje możliwość że link zaszył się w innym miejscu ? 

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

  Więc tak, problem dalej nie rozwiązany, przeszukałem już prawie wszystko. Ostatną moją deską ratunku było utworzenie nowego sklepu i przeniesienie do niego całej bazy danych oraz katalou img. Wygenerowałem nowy plik htaccess. i niestety problem pojawił się na nowo, zaskakujące jest to że po zmianie szablonu na standardowy wszystko jest OK.

 

  Jeżeli niekt nie zna rozwiązania, bardzo proszę o podpowiedź dotyczącą, które elementy w bazie danych odpowiadają za:

- produkty (opisy, atrybuty, zdjęcia, cechy)

- kategorie sklepu

- Klienci (adresy)

- Producenci

- Zamówienia

 

Dziękuje za ewentualną pomoc, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

jezeli problem masz tylko w swoim szablonie to masz problem w szablonie. tutaj wiekszej filozofii sie nie stworzy... dostales od Vekia odpowiedz, widocznie przez PRV mial dostep do plikow albo przebadal to ze zrodla storny. pierwsza wersja - sprawa ewidentna i masz gdzies "twardego" linka, druga wersja adresu linka fizycznie nie znajdziesz w pliku bo bedzie on budowany przez smarty. predzej wyszukaj sobie klase 'email_create' i zobacz co masz przypisane do <a>

 

drugi akapit:

 

- kategorie sklepu - ps_category i pochodne

- Klienci (adresy) - ps_cusomers i pochodne

- Producenci - ps_manufacturers i pochodne

- Zamówienia - ps_orders i pochodne

 

jednak powiaszania produktow z danymi kateogriami, producentami musialbys szukac w powiazaniach w ps_product i pochodnych

to samo przy klientach w powiazaniu z zamowieniami, tutaj tez musialbys zahaczyc o tabele ps_cart i pochodne

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

  Problem został rowiązany. Spróbowałem jeszcze jednej możliwości, mianowicie wyłączyłem w adminie wszystkie moduły nie od presty, którem mam zainstalowane - i faktycznie problem zniknął. Później wystarczyło tylko namierzyć winowajcę i go naprostować.

 

  Dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...