Jump to content

Omezený počet znaků pro obchodní podmínky - pomoc


shaft

Recommended Posts

Dobrý den,
chtěl jsem nahrát své obchodní podmínky v administraci přes klasicky CMS, ale mám tu problém. Mám příliš dlouhý obchodní podmínky a když dám uložit, tak mi to napíše následující chyby " 2 chyby
pole obsah (Česky) je příliš dlouhé (65536 maximum znaků)
pole obsah (Česky) je chybný "

Nevíte prosím někdo, jak by se dalo přeměnit někde v kódu, aby tam nebylo omezení na 65536 znaků, ale o něco více, aby se mi tam vešly veškeré obchodní podmínky ?
Předem Vám děkuji za pomoc :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja by som tam nič nemenil, ale rozdelil by som Obchodné podmienky na polovicu, resp. nejaké diely (podľa veľkosti) a tie ostatné diely by som dal do ďalších stránok s odkazom na pokračovanie na konci každej stránky.
Napr.:
(Prvá strana)
Obchodné podmienky:
1. prvý bod .....
2. druhý bod ....
atď.
Pokračovanie Obchodných podmienok - link
(Druhá strana)
10. desiaty bod ....
11. jedenásty bod ....
atď.

Link to comment
Share on other sites

Ja by som tam nič nemenil, ale rozdelil by som Obchodné podmienky na polovicu, resp. nejaké diely (podľa veľkosti) a tie ostatné diely by som dal do ďalších stránok s odkazom na pokračovanie na konci každej stránky.
Napr.:
(Prvá strana)
Obchodné podmienky:
1. prvý bod .....
2. druhý bod ....
atď.
Pokračovanie Obchodných podmienok - link
(Druhá strana)
10. desiaty bod ....
11. jedenásty bod ....
atď.
O tom už jsem taky přemýšlel, já jen aby zákazníci v tom poté němeli nějaký zmatek, když při objednání potvrzujou že četli podmínky obchodní a kliknou si na přečtení, tak aby v tom neměli zmatek. No když to jinak nepůjde, tak to tak zkusím, jinak jestli někdo ví, že by to šlo jinak , tak prosím jestli poradí, děkuji :-)
Link to comment
Share on other sites

Nebo: Classes/cms.php a na řádku 24 si najdi těch 65536 a přepiš si je na kolik chceš :)
Děkuji moc, tuhle radu jsem potřeboval. Změnil jsem to na více znaků a už mi to nehlásí chybu v maximální délce 65536 znaků. Mám tu ještě ale takovej jeden problém, hlásí mi to ještě toto " 1 chyba

1. pole obsah (Česky) je chybný "

Nevíte čím to může být ? :-)
Link to comment
Share on other sites

Nebo: Classes/cms.php a na řádku 24 si najdi těch 65536 a přepiš si je na kolik chceš :)
Děkuji moc, tuhle radu jsem potřeboval. Změnil jsem to na více znaků a už mi to nehlásí chybu v maximální délce 65536 znaků. Mám tu ještě ale takovej jeden problém, hlásí mi to ještě toto " 1 chyba

1. pole obsah (Česky) je chybný "

Nevíte čím to může být ? :-)
Tak vyřešeno ! Už jsem na to přišel, děkuji moc uživateli "jakcrabbit" moc mi pomohl :-) děkuju :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...