Jump to content

[VYŘEŠENO] Mizejici leve menu


switch42

Recommended Posts

Prosím o radu, vertikální levé menu (blok kategorií) je viditelné na hlavní stránce. Po kliknutí na nějakou kategorii už viditelné není. Jak docílím, aby bylo viditelné na všech stránkách shopu, prosím? Zkoušela jsem na to jít přes zavěšení modulů, ale tam se zdá být vše správné. Nenašla jsem žádné výjimky a modul je zavěšen (snad) správně.

 

Děkuji za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím.
Já jsem si ho teď znovu nainstalovala, a zobrazuje se mi správně (1.6.0.11). Zkusili jste blok v modulech obnovit (popřípadě následně aktualizovat)? Mimo to nepíšete zda máte deafultní šablonu nebo jinou.

Dále bych možná doporučila ještě vypnout cache (výkon; "Dočasná paměť (Cache)" NE a "Použít cache" NE) a zapnout kompilaci ("Překompilovat šablony, pokud byly soubory zaktualizovány"). Vymazat cache v prohlížeči, refresh.

Jinak originální zavěšení je: displayHeader a displayLeftColumn (plus jedno pro backoffice)
Taky se jukněte na konfigurace/šablona/nastavení šablony/vzhled sloupců (levý sloupec mám celý zelený [někde se píše že si máte tam zkontrolovat, zda je "index" zatržen zeleně - mě ho ten sloupec neobsahuje tak nevim]).
Pokud tahle maličkost s cache a obnovou bloku nebude fungovat, hodilo by se vložit i url vašeho webu a přesnou verzi PS. Aby se i ostatní mohli na problém podívat. :)

 

Edited by Valkyrija (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...