Jump to content

Jak edytować stopkę na dole sklepu prestshop 1.5.4 ?


kolo22

Recommended Posts

Jak mogę zmienić opis w stopce sklepu? Szukałem w modułach, bazie, w plikach i nic. Chodzi mi o adres email standardowy szablonu, kontakt i adres sklepu oraz najlepiej chciałbym usunąć linki do facebooka i twittera. Da sie coś z tym zrobić?post-916927-0-98246500-1422463601_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To są wszystko moduły i w ich konfiguracji dokonasz zmian, blok kontaktu, blok bezpieczeństwo i blok społecznościowy (o ile mnie pamieć nie myli).

 

Generalnie to jest już dostępna wersja 1.6 jeśli masz gołą 1.5 i dopiero zaczynasz sugeruje od razu wskoczyć na nowszą wersje.

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie mam na razie dużego doświadczenia z Prestashop ale to co Cię interesuje możesz uzyskać w:

 

moduły -> moduły -> funkcjonalność sklepu -> Blok CMS (wu możesz wyłączyć "powered by prestashop")
                                                                     -> Blok informacji kontaktowych (tutaj możesz zmienić nazwę firmy, adres, telefon, email)

 

                                                                     -> Blok społecznościowy (włączanie/wyłączanie ikon medió społecznościowych)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...