Jump to content

Pojawił się pasek w kolorze #333333


Fre3x

Recommended Posts

Zasypie was pytaniami, ale coś jest nie tak. Otóż mam na dwóch różnych serwerach zainstalowany PrestaShop, jeden by dodawać na nim produkty, drugi by dowolnie przekształcać szablon bez obaw, że jak coś zepsuje to reinstalka i bawienie się z przywracaniem bazy danych. Po przerobieniu szablonu zamierzałem go przerzucić na ten pierwszy serwer tak, by tego samego dnia ruszyć już ze sklepem. Dzisiaj miałem problem z serwerem od szablonu, więc stwierdziłem, że przynajmniej przerzucę sobie na serwer z produktami przerobiony nieco global.css i ku mojemu zaskoczeniu strona nie wyglądała tak jak ta z której pochodził global (zaznaczam, że na obydwu serwerach działam na standardowym szablonie). Różnice w szerokości kolumn, tu coś wystawało, tu się nie zgadzał kolor, jasne tło było tym razem w standardowym kolorze stopki.

Stwierdziłem, okey, zacznę wszystko edytować od nowa i kolejna niespodzianka, wcześniej by zmienić kolor tła wystarczyło, że zmieniłem je globalu, tym razem źródło wskazywało na theme6.css znajdujący się w module themeconfigurator.

Dodałem sobie dla nagłówka margin, tak by zostało nieco wolnego miejsca pod paskiem adresu przeglądarki i kolejna niespodzianka - pasek w wielkości margin i w kolorze standardowej stopki, którego źródłem jest niby global.css i kod  "          -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0);" (zaznaczyłem na zdjęciu).

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi, dlaczego na jednym serwerze mogłem sobie spokojnie edytować globala i pięknie wszystko się zmieniało, a na drugim nagle tło i nagłówek podchodzi pod jakiś moduł, a o ile wiem moduł theme configurator jest w standardzie zainstalowany. Zaznaczę, że obydwa PrestaShop'y to wersje 1.6
Z góry wieeeeeelkie dzięki!

post-911153-0-02957300-1422028322_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...