Jump to content

[VYŘEŠENO] Možnost výběru dopravce /doručení zdarma u obou


Recommended Posts

Zdravím na českém fóru. Mám dotaz, jelikož jsem odpověď nenašel v žádném z těchto odkazů http://navody.c4.cz/diskuze/elektronicke-obchody a že je jich požehnaně, chci se zeptat přímo Vás. 

 

Dva dopravci, oba aktivní, země aktivní, jinak by nefungoval ani jeden logicky, nic není manuálně přiřazené k produktům jako nějaký dopravdu, jako výchozí je jen jeden, jinak to ani nejde, nevyužívám pokročilé řízení skladu, při objednávce se u dopravy zobrazí oba ALE není možné na nikoho z nich kliknout, čili ho vybrat. To je vše.

 

Nepoužívám žádný speciální modul, pouze bank wire, kde není možné nic v tomto směru nastavit a dobírku. 

 

Kde může být problém? (ve všech případech, které se na netu řeší nemají lidi buď aktivní dopravce, nebo nastavený rozsah cen, ale já mám dopravu zdarma pro oba.)

 

Edited by domorodecmezilidmi (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Čauky, zkusil jsi přehrát soubor přes FTP z čisté instalace - (jakej nevim přesně teď, musela bych se na to podívat)? Já jsem po upgr. na 1.6.0.11 - takhle musela znovu nahrát taky obsah složky controlers/admin/ neboť mi nešli buttony na ukládání produktů v BO - Zkus to... pak si je nastav znovu (pokud budeš muset) a jukni na to co ti to dělá.

Edited by Valkyrija (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ahojda :rolleyes: . Vyzkouším, ale myslím, že to bude asi někde jinde. Mám už od začátku 1.6.0.6 a upgrade právě nebudu dělat, než bude opravdu nějaká nová extra verze, co by stála za to např.1.7. zatím co čtu, tak s tím mají lidi jen a jen problémy. Jinak je to fakt divné, protože kdyby byla chyba ve mně, tak se mi dopravce nezobrazí. No budu se muset na to podívat, zkusím tu složku a pak asi nějakého experta :-)

Link to comment
Share on other sites

Jsem na tom úplně stejně. Shop fungoval, vše jak mělo a najednou nejde dokončit objednávka. Neobjevuje se nabídka platby. Nejdřív nešla doprava, proto jsem zrušil řízení skladu. Teď nejdou platby. Přeinstaloval jsem moduly, stáhl nové a pořád nic. Nakonec obnovuji zálohu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...