Jump to content

[VYŘEŠENO] Rozpadlá drobečková navigace a nadpis h1


frozchodibos

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s drobečkovou navigací a nadpisem stránky na svém shopu. Nevím konkrétně co jsem udělal, že se mi to rozpadlo, ale i po rollbacku mysql i souborů problém stále přetrvává. 

 

Problém je na výpise a detailu, v nákupním procesu je vše správně. 

Nevím si už vůbec rady, poradíte? 

 

Odkaz na shop: http://www.oblekamepsy.cz/cs/4-oblecky-pro-psy

 

Také jsem měl při přechodu do hlavní kategorie hned produkty a nyní tam je jen hláška, že v kategorii není žádné zboží. 

 

Díky moc za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Používáte zakoupenou šablonu? Pokud ano tak kontaktujte vývojáře nebo si stáhněte aktualizaci. Ten breadcrumb máte oproti tomu co je prezentováno v demu chybně nakódovaný v šabloně nebo přímo v tpl toho modulu pro breadcrumb. Prakticky vám to tam sází jednotlivé linky do odrážek místo do řádku.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkusil updatovat šablonu, ale bohužel problém stále přetrvává. 

 

Přijde mi i divný, že mi zmizel levý sloupec a na CMS stránkách a v nákupním procesu je drobečkovka i H1 v pohodě. 

Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být tím, že v modulu Horní menu, mám dvě hlavní kategorie root > home > moje-kategorie, myslím, že dříve jsem tam měl jen home. Taky používám multistore, tak jestli to nemůže být tím, protože když jsem připravoval druhý shop, nahrával jsem tam novou šablonu, tak poté jsem si této chyby, na prvním eshopu všiml. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...