Jump to content

Új fórum


wilbury

Recommended Posts

Nekem nem tetszik. Túlságosan megszoktam a színeket már.

Fehér rendben, marketing, seo, kinézet, olvashatóság és etcetera... de nekem hiányzik a régi. Nyilván fontos volt már váltani a reszponzivitás szempontjából, de szerintem túl fehér. 

Azon kívül pedig a facebook csoportban írott fordítási anomália együtt jött ezzel a rendszerrel (számomra) és így tudat alatt akaratosan is összekötöm a kettőt így nem szeretem. :D :D :D

Ez utóbbi persze csak vicc volt. Szoknom kell.

Link to comment
Share on other sites

Ez az új fórum a színeivel megőríti a szemét az embernek. A weboldal pedig nagy kapkodás eredménye. A koncepció ebben a formában nem mutatja azt, hogy jó lenne. Eltűntek a triviális színek, jelölések, minden középszerű lett. Jópofa, hogy egy 23 éves gyerek templatjét ette meg a fórum, de szerintem "megette". :) Zavaró ez a sok szürke színtelenség! 

Link to comment
Share on other sites

A weboldal kinézete, működése alkalmazkodik a modern trendekhez, nincs vele bajom. Csili-vili, de valahogy elveszik a tartalom, a lényeg. :)

 

Nekem nem egészen világos, hogy a fórumon belül melyek azok a posztok, amikhez van új hozzászólás. Nincs kiemelve (eléggé).

 

Én bírom, hogy a fórum a szürke 50 árnyalatával (  :)  ) játszik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A weboldal szerintem is követi a mai trendeket, ez van, biztos jól megbeszélték miért olyan legyen. A fórummal kapcsolatban pedig nekem is az az érzésem, hogy túl fehér itt minden. Jó van benne egy-két szürkeség, meg más szín is szembe jön néha, de számomra "vakító". Aztán lehet 1 hónap múlva már semmi bajom nem lesz vele, de a régi valahogy "fórumosabb" érzést keltett bennem. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ebben az egyforma szürkeségben valóban elvesznek az infók.

 

Az elején pl. problémát jelentett az is, hogy melyik szálat olvastam és melyik az új, vagy melyikhez érkezett új hozzászólás amit még nem láttam. Elképzelhető, hogy az elején én voltam figyelmetlen, de ez most már végülis rendben van.

Edited by diakro (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...