Jump to content

Paypal error


hoarfrost

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Presta 1.6 és PayPal v3.7.2-t használok eddig semmi baj nem volt, de minap írtak emailt hogy nem lehet paypallal fizetni és megnéztem az alábbi hibakódot hozza ki:

 

Error occurred:

Please try to contact the merchant:

  1. <b>PayPal response:</b>
  2. ->

Esetleg van valami ötletetek?

 

Előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Presta 1.6 és PayPal v3.7.2-t használok eddig semmi baj nem volt, de minap írtak emailt hogy nem lehet paypallal fizetni és megnéztem az alábbi hibakódot hozza ki:

 

Error occurred:

Please try to contact the merchant:

  1. <b>PayPal response:</b>
  2. ->

Esetleg van valami ötletetek?

 

Előre is köszi!

 

Frissítsd a modult a 3.8.1-es verzióra. A mai naptól nem támogatott a régebbi verzió sebezhetőség miatt.

Minket telefonon is értesített a PayPal ezzel kapcsolatban :)

 

Az újabb modul hibája viszont az, hogy felülírja a szállítási és számlázási címet a PayPal-on szereplő címre. A megoldás pár sor érvénytelenítése a modulban, ezt kimásolom egy leírásból:

 

For the moment you will need to comment the file /modules/paypal/express_checkout/payment.php and comment lines 211 and 212 :

else if ($customer->id)

{ //If address exists, we update it with new informations $address = setCustomerAddress($ppec, $customer, $address->id); $address->save(); }

will become :

else if ($customer->id)

{ //If address exists, we update it with new informations // $address = setCustomerAddress($ppec, $customer, $address->id); // $address->save(); }

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

...és tájékoztasd az ügyfeleidet, hogy mostantól:csak akkor tudnak kártyával fizetni, ha regisztrálnak a Paypalnál vagy van fiókjuk! Ezt jelezték többen is akiknél megy a Paypal fizetés! A modul frissítéssel ugyan is együt jár az új Paypal szabály amit Angliában jelzett nekünk is a Paypal menedzsere miután felhivott bennünket. 

Edited by S.P.W. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok.

Olyannal már találkozott valaki, hogy online rendelésnél (de személyes átvételt kérve) ugye 0ft a szállítási költség. (mert ugye bejön, átveszi)
Paypallal fizetett is, DE a paypal 1000ft-ot felszámolt Shipping-re.
Prestashopnál jó a rendelés összege, viszont mivel a rendelés és a paypal nem egyezik, nyünnyög a presta, hogy probléma van. (jogosan)

Ez mi ez, és ezt így hogy?
Eddig működött... frissítettük a paypal modult, csináltunk próbarendelést utána, még akkor is stimmelt minden. 

Presta: 1.5.2.0
Paypal modul: 3.8.1

Az esetleges tippeket előre is köszi.

Üdv: Kyle

 

Link to comment
Share on other sites

legutolsó stabil verzióra állás? => 1.5.6.2?

Köszönöm a tippet, sajnos ennél az oldalnál nem játszik a frissítés. (túl sok az egyedi megoldás, ugyhogy azok külön lesznek beépítve egy friss 1.6-os telepítésbe, de ez egy elég hosszu folyamat)

 

Úgy rémlik, mintha a PayPal-nek lenne saját logja is, amit érdemes lenne megnézni. Csak tipp.

Köszönöm a tippet, azt már kerestem én is, de nem találtam... vagy csak nem értelmeztem jól, és nem a presta-paypal modul csinálja a logot (hanem a paypal online felülete pl.) , és rossz helyen kerestem. De a megerősítést, hogy létezik ilyen, köszönöm. Akkor azt megkeresem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...