Jump to content

Kilka pytań, problemów


Gold1s

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam parę pytań i problemów, może w punktach:

1. Czy w zakładce dostawców w panelu admina można dodać polę NIP do każdego z dostawców?
2. To samo, co wyżej, z tym, że zakładka Producenci?
3. Dodałem nowe pole, które jest wymagane do rejestracji, wszystko śmiga jak należy, z tym, że podczas próby dodania użytkowanika poprzez panel admina wyświetla się błąd: "Property Customer->pole1 is empty". Czy gdzieś do plików panelu administracyjnego również muszę dodać kod, który dodałem do plików odpowiedzialnych za frontend? Jeśli tak - bardzo proszę o informację o jaki plik i w jakie miejsce.
4. Czy jest możliwość wyzerowania ID producentów? Po usunięciu domyślnych - w tym momencie dodając nowego - uzyskuje on ID 45 zamiast 1.
5. Na stronie głównej w zakładce Nowości nazwa produktu skrócona jest do 15 znaków (w tym spacje) i zostaje dodany wielokropek "...". Gdzie mogę zmienić ilość wyświetlania się tych znaków - to samo w zakładce którejkolwiek kategorii?
6. Czy możliwe jest włączenie na stronie kodu reCaptcha, bądź jakiegoś innego narzędzia przeciwko spam botom?

Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

4. tylko po wyczyszczeniu tabeli i wszystkich powiązanych z producentami danych,

ALTER TABLE `table_name` AUTO_INCREMENT=1

 

5. zalezy od wersji prestashop

 

6. na jakiej stronie? wszystko od tego zależy, niemniej jednak każda strona wymagać będzie modyfikacji w core sklepu i wplikach tpl. standardowo takiej funkcji niema

 

 

 

 

1 nowy temat = 1 temat lub 1 pytanie
- Jeśli masz więcej niż jedno pytanie, otwórz kolejny nowy temat i sprecyzuj swój problem jak najbardziej to możliwe
- Nie zadawaj kolejnych pytań w wątku, który nie jest związany z Twoim problemem, stwórz kolejny nowy temat w odpowiednim dziale
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...