Jump to content

Recommended Posts

 Witam!

 

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Chciałabym dodać zdjęcie DO OPISU PRODUKTU ( w opisie długim). Jednak zamiast tego pojawia mi się okienko z pytajnikiem.

 

Link do produktu ze zdjęciem w opisie. W momencie kiedy pobieram zdjęcie ze źródła(to w formie pytajnika) na komputer i go otwieram plik wygląda normalnie. Jednak na stronie się nie pokazuje.

 

http://natura-house.pl/-natura-mia/9-mleczko-do-demakijazu-800921550006.html

 

Dziękuję za pomoc

post-897437-0-76986900-1420647636_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie ma tego zdjęcia w tej lokalizacji, wstaw jeszcze raz poprawny link do zdjęcia wtedy będzie ok.

NIe będzie dobrze bo wtedy też się nie wświetla :) Tylko wtedy już nie pytajnik a dziwne okienko proszę zobacz w tym samym linku produktu. Jednak w tej chwili nie mogę nic zmienić ani dodać bo nie mogę się do admina zalogować. Nie pojawia się żaden błąd. Po wprowadzeniu loginu i hasła po prostu strona się przeładowuje i nic. Więc dopiero jak uda mi się zalogować to wtedy wrzucę zdjęcie z niezmienionym url.

 

Z normalnym url pojawia się okienko z brakiem zdjecia. Nie ma nic. Więc i tak i tak jest problem

Link to comment
Share on other sites

To może jeszcze tak dla porównania podaj tutaj nam działający link do tego zdjęcia.

 

To zdjęcie wrzuciłam za pomocą tych narzędzi do edycji. Najpierw zdjęcie dodałam na server za pomocą tego narzędzia a potem dodałam do opisu. I nie działa. I właśnie to jest problem że link tego zdjęcia nei działa. Spróbuję jeszcze wrzucić plik przez FTP i zobaczę czy wtedy zadziała.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...