Jump to content

Problém, formát emailu


telman

Recommended Posts

Zdravím,

prosím o pomoc při nastavení emailu, který je zasílán zákazníkovi jako potvrzení:

Při volbě: PHP mail() -->HTML dojde email, ve kterém je nějaký HTML kód, což je pro zákazníka nepřijatelné.
Při volbě: PHP mail() -->Text dojde email, kde ale není žádný text

Pokud chci použít vlastní SMTP email, tak mi niky žádný email nepřijde.

Nevíte někdo, jak nastavit email tak, aby při volbě PHP Mail chodily korektně emaily v HTML formátu? - Version 1.2.5.0.

POkoušel jsem se nastavit i SMTP ke svému emailu, který mém od webhostingu, ale zatím neúspěšně

Díky za rady

EDIT:
Vyřešeno, problém byl v českých HTML šablonách, které byly chybně přeložené a byla chyba v kódu. Stačilo si místo českých šablon stáhnout anglické a emaily se zobrazují korektně. Tak třeba to někomu pomůže....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mě by zajímalo, co pořád stahujete za verze těch překladů, že vám nic nefunguje... ať sem měl 1.1. nebo 1.2.5, tak všechny maily fungujou bez chyby.



mam za to ze sosaj ten preklad z leta 2009 kterej je ke stazeni primo v origo jazykove sekci v Downloads ten si myslim ze prave ma problemy s emailama...jako reseni by tu bylo..poslat tu lepsi cz primo presta tymu aby ji aktualizovali oni nez se stim prat prez ten online prekladac a tyhle dotazy by mohli konecne zmizet :-) ...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...