Jump to content

Górne menu poziome - konfiguracja pola szukania


Recommended Posts

po prostu a nie poprostu :)

 

Ok hatak słuszna uwaga.

Przepraszam za brzydkie słowo - "wymskło" mi się :)

Powiedz mi jednak jak mam się nie denerwować skoro Endriu - najprawdopodobniej biegły w znajomości PrestaShopu

odpowiada mi na mój post: wiem ale nie powiem ?

 

Przypomina mi się dowcip.

Na rozdrożach psuje się autobus. Kierowca próbuje go naprawić.
Mały dzieciak lata w kółko i sie drze:

- pse pana pse pana a ja wiem co się stało!

w końcu sfrustrowany kierowca daje za wygraną:

- no słucham...

- autobus się zepsuł !

 

Pozdro !

@_"

Link to comment
Share on other sites

Pytanie było czy można...

 

Czy aktywowane pole wyszukiwania można wzbogacić o lupkę lub chociaż uzupełnić je w tle tekstem "szukaj" tak żeby wiadomo było do czego ten biały prostokąt służy...

 

Odpowiedziałem na pytanie, czyli tak można. Jakie pytanie taka odpowiedź, teraz żałuje że w ogóle Ci pomogłem nie tylko w tym temacie ale i w innych. Niektóre osoby lepiej omijać szerokim łukiem.

Link to comment
Share on other sites

Endriu masz mnie! Źle skonstruowałem pytanie.

Oczywiście nie tyle chodziło o to czy, ale jak można to zmienić.

Fakt, że wszystko można zmienić jest oczywisty bo to OPEN SOURCE!

Bosz endriu proszę Cię o odrobinę refleksji.

Dziękuję że przeczytałeś mój post i dziękuję za zainteresowanie,

jednak jeśli chcesz mnie utwierdzić w przekonaniu, że "autobus się zepsuł" to ja dziękuję.

W tej sytuacji zastanawiam się czy ilość pisanych przez Ciebie postów nie wzięła góry nad ich jakością(...)

Poczytam sobie w wolnej chwili.

 

Przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony jednak co myślę to mówię/piszę

i nie ma się co obruszać tylko trzeba trzeźwo ocenić sytuację

i zastanowić się czy aby nie mam trochę racji ?

 

Sugeruję wrócić do tematu bo myślę że nie ja jeden chciałbym coś twórczego na ten temat przeczytać.

 

Pozdrawiam

@_"

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje że Ty myślisz że jak zadasz pytanie to od razu należy ci się konkretna odpowiedź, to jest forum nikt z nas nie pracuje tu na etacie i nie udziela się tutaj za pieniądze więc te moje ~950 postów jest za darmo i daje głowę że większość z nich komuś pomogła natomiast na Twoich 9 postów 4 obraża mnie i innych użytkowników którzy się tutaj za darmo udzielają pomagając innym.

 

Mam nadzieję że inni użytkownicy tego forum będą brali przykład ze mnie i nie będą tolerowali takiego zachowania i będą omijali szerokim łukiem Twoje pytania.

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje że Ty myślisz że jak zadasz pytanie to od razu należy ci się konkretna odpowiedź...

 

Tak właśnie myślę bo po to chyba są te posty, a jak chcesz sobie pogadać to napisz bloga albo "se" wejdź na czat na WP.

 

...to jest forum nikt z nas nie pracuje tu na etacie i nie udziela się tutaj za pieniądze więc te moje ~950 postów jest za darmo i daje głowę że większość z nich komuś pomogła...

 

Za pieniądze, za pieniądze. Bo jak nie dostaniesz kasy to już znaczy że siedzisz tu za darmo?

A nie jest czasem tak, że dziś Ty komuś pomożesz na forum a jutro może Ty otrzymasz pomoc od kogoś?

Taki barter - więc chyba nie za darmo?

 

... natomiast na Twoich 9 postów 4 obraża mnie i innych użytkowników którzy się tutaj za darmo udzielają pomagając innym.

 

Możesz mi objaśnić jak Cię obraziłem i kogo jeszcze poza Tobą?

Na 3 zdane przeze mnie na forum pytania udzielasz nic nie wnoszących odpowiedzi... ale za to za darmo!

DZIĘKI!

 

Mam nadzieję że inni użytkownicy tego forum będą brali przykład ze mnie i nie będą tolerowali takiego zachowania i będą omijali szerokim łukiem Twoje pytania.

 

No to sobie strzeliłeś w kolano. Zadałem precyzyjnie 3 tematy na forum i myślę że ich rozwinięcie / szczegółowe opisanie

pomogłoby z pewnością wielu forumowiczom a Ty sugerujesz żeby omijać je szerokim łukiem. Wypas chłopie.

 

Poczytałem trochę Twoich postów - coś tam wnoszą choć wydaje mi się że dysponujesz wystarczającą wiedzą

aby jednym zdaniem rozwiązać np. mój problem ale Ty chyba wolisz pisać dla samego pisania.

 

Endriu!

Przepraszam jeśli poczułeś się urażony - nie taki miałem zamiar - proszę tylko o odrobinę woli.

Fora to wyjątkowe miejsca gdzie ludzie za darmo, jak to już zauważyłeś, dzielą się swoją wiedzą

ku dobru wszystkich czytających, dlatego absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrażać ani się kłócić.

Niemniej proszę o konkrety.

 

Jak wcześniej sam rozwiążę problem nie omieszkam go w szczegółach opisać.

 

Pozdrawiam

@_"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...