Jump to content

Moduł Inpost (by prestahelp.com) - przycisk wyświetla się w złym miejscu


Recommended Posts

Witam serdecznie,

posiadam moduł Inpost firmy Prestahelp. Moduł co prawda działa poprawnie, jednak przycisk pojawia się w złym miejscu (jest strasznie nieczytelny, ciężko przez to nazwać go przyciskiem). Przycisk wyświetla się po włączeniu w Prestashop przewoźnika Paczkomaty (czyli tak jak powinno być) jednak wtedy automatycznie formularz wyboru Paczkomatu wyświetla się przy Odbiorze osobistym, nawet wtedy, jeśli zaznaczę innego przewoźnika bądź co lepsze nie jest zaznaczony żaden przewoźnik. Moduł ten ma odpowiednio przypisanych przewoźników (w moim przypadku id 34 i 41) i jest prawidłowo skonfigurowany (wyświetla mapę paczkomatów, pozwala na wybór etc.). Próbowałem kontaktować się z ich supportem, ale nic z tego a korzystałem i z ich specjalnego formularza i dzwoniłem osobiście- początkowo wymówką była ich choroba, jednak od tego czasu minęły blisko 3 tygodnie a efektów nadal nie ma.

 

Mam nadzieję, że problem lepiej opisze załączone zdjęcie.

 

Potrafi się ktoś z tym uporać? Przejrzałem pliki .tpl tego modułu, jednak nic konkretnego nie znalazłem a w order-carrier.tpl nic szczególnego nie znalazłem.

 

Z góry jestem wdzięczną za wszelką udzieloną pomoc, jeśli mam podesłać jeszcze jakieś pliki to nie ma problemu.

 

Pozdrawiam.

post-858091-0-70002300-1420451655_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...