Jump to content

[VYRIEŠENÉ] Modul platba pri prevzatí, nastavenie poštovného a pridanie dopravcov


kubo01

Recommended Posts

Ahojte chcel by som sa spýtať pár otázok:

1. nainštaloval som modul platba pri osobnom odbere ale po nainštalovaní sa mi v ponuke možnosti platieb nezobrazil, čím to môže byť? ako to opraviť?
2. Kde nastavím cenu poštovného?
3. kde pridám dopravcu? - lebo ked som pridal UPS kuriér a napr osobný odber , tak mi zobrazilo len UPS kuriér
4. pri volbe platby mám zatial len 2 spôsoby ( platba pri osobnom odbere mi nezobrazuje), no a pri platbe cez bankový účet mi zobrazuje len popis, nieje tam nič také ako "Platba bankovým prevodom"
prikladám aj screen

16378_kRl8IExl91PIHPu1B0gq_t

Link to comment
Share on other sites

ale ohladom poštovného som sa pýtal kde nastaviť základné poštovné? lebo mne nejde o rôzne poštovné ale len o základné poštovné, prezrel som celú administráciu a nikde som na to nenarazil


Základné poštovné neexistuje. Každý dopravca účtuje cenu za dopravu na základe hmotnosti. Predpokladám že tým myslíš manipulačné alebo balné. Toto sa nastavuje hneď do prvého políčka keď klikneš na Dopravu. Nezabudni pri dopravcovi ešte odškrnúť "prepravné a balné zahrnúť do ceny dopravy"

Aby sa Ti zobrazil názov Platba prevodom, tak nájdi text v prekladoch modulu (Dodanie tovaru sa môže...) a pred to napíš text ktorý chceš aby sa tam zobrazil.

V prípade, že chceš spustiť obchod naostro tak Ti doporučujem nahrať rozsahy a ceny na základe cenníkov dopravcov ktorých chceš použiť ihneď, otestovať a venovať sa potom iba tovaru a zároveň už môže fungovať obchod.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...