Jump to content

Sofort - használja valaki? Tesztelésnél Fatal Errort ír ki


Encsike

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma akartam beállítani a Sofort fizetési rendszert a boltban (1.5.6.2) és minden ment tökéletesen a tesztelés azon szakaszáig ahol teszt módban ki kéne írnia hogy sikeres vagy sikertelen a tranzakció. Itt csak egy olyan oldal jött be amin a bal felső sarokban annyi van : Fatal Error, ha ráfrissítettem akkor bejön a rendes oldal, hogy sikeres fizetés, de ezt igy nem tehetem a vevők elé mert kb szívgörcsöt kapnak... :(

Használja valaki tudjátok mi lehet a gond?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

MEGOLDÓDOTT! A hiba az volt ha valaki még belefutna, hogy Teszt üzemmódban ugye nincs kosár ahova visszaküldjön. Ergó ki kell kapcsolni az automatikus továbbítást, hogy nem küldjön vissza automatikusan a boltba ha sikeres a fizetés, hanem csak írja ki hogy sikeres és majd a vevő vissza tud kattintani. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Utána néztem ennek a Sofort-nak, mert a megrendelőm előbb-utóbb szeretne bankkártyás fizetést is bevezetni. Már majdem szimpatikus lett a rendszer, mikor ezt a cikket találtam:

 

http://kiszamolo.hu/sofort-banking/

 

Elolvasás után kicsit elgondolkoztam és végül letettem a dologról. Ha valaki figyelmesen elolvassa a rendszer működését, az ép ésszel nem fogja megadni az internetbankhoz használt felhasználónevét és jelszavát egy ismeretlennek, bármilyen neves cég is legyen az. :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...