Jump to content
  • 0

Edycja kodu szablonu


frybakowski

Question

Witam,

 

Mam pytanie dotyczące edycji szablonu jaki mam zainstalowany na prestashopie.

Mianowicie gdzie znajduje się lub gdzie jest generowany kod html strony?

Na przykładzie np. szablonu CMS: mamy plik index.php gdzie są sekcje header, body itd. 

Jak to jest w odniesieniu do prestashop? w folderze szablonu nie mogę znaleźć plików odpowiedzialnych za to.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Podłączam się do tematu. Chciałem zmienić kod szablonu tzn. Moduł za to odpowiedzialny już znalazłem i zmieniłem tam dane (zobaczcie plik 1.jpeg). Ale mnie interesuje jak to wszystko zrobić w jednej linii (zobaczcie plik 2.jpeg - zaznaczone na czerwono). Chciałbym aby było tak jak pod spodem:

 

Adres do korespondencji w Polsce
ul. Ładzin 67
72-518 Ładzin Poland
502 114 115
[email protected]

z poziomu modułu nie da się tego zrobić..... ale słyszałem że na serwerze w plikach *.tpl w folderze szablonu da się zmienić to i przenieść to w jednej linii. Dlatego do was pytanie gdzie mogę edytować kod szablonu. Szablon nazywa się PRS006, pliki to są pliki *.tpl (jestem już w tym folderze szablonu PRS006 na serwerze - zobaczcie plik 3.jpeg). Czy to jest w global.tpl, addresses.tpl,  address.tpl, contact-form.tpl. footer.tpl - bo to jak szukanie igły w stogu siana.... Czy to jest w stylach css? - Proszę mi wskazać w którym pliku to jest i jak to zrobić aby było to w jednym miejscu/rzędzie. Tak jak powyżej. Dziękuje.

Prestashop 1.6.1.24

https://shop.sesso.cafe/

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...