Jump to content

Moduł homeslider


Recommended Posts

Witam,
 

W panelu admina są opcje do zmiany maksymalnej szerokości slajdu ale nie działa (podobnie jak szybkości zmieniania i czas wyświetlania). Nie działa tzn. że po zmianie wartości i zapisaniu pozostaje stara.
Może ktoś podać ścieżkę do pliku gdzie mogę to zmienić (a najlepiej jeszcze linijkę)?
Niby pozmieniałem gdzie trzeba szerokości i gdy strona się ładuje na 0.5sec pojawia się szeroki slider na 1170px ale po tym czasie zmniejsza się...

ermak.ogicom.pl

presta 1.6

wersja slidera 1.4.3


Znalazłem na angielskim forum temat o sliderze http://www.prestasho...er-not-working/ i m.in taki post:

"please verify if module configuration variables aren't duplicated in ps_configuration table

 

just make sure that HOMESLIDER_WIDTH field isn't duplicated in ps_configuration table in your database (and other variables with HOMESLIDER_ in name)"

Rozumiem, że mam wejść w phpmyadmin znaleźć ps_confuguration i tam sprawdzić czy nie dublują się opcje homeslidera? Problem jest taki, że nie mogę albo nie umiem tego znaleźć^^


UDAŁO SIĘ
themes/default-bootstrap/css/modules/homeslider/homeslider.css tutaj trzeba pozmieniać szerokości na 1170px i 100%
po tym nie działało, ale okazało się że musiałem odpiąć dodatkowo slider z Headera :)
 

Edited by ermak3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No tak, teraz to wiem, ale po przypieciu z powrotem slider nie rozszerza sie całość srodkowej kolumny, wiec jak mowilem - jestem w punkcie wyjścia, mam slider ze zmienioną w homeslider.css szerokością a ten i tak wyswietla domyślną

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłem w dwóch miejscach i nic. Tu themes/default-bootstrap/js/modules/homeslider i tu modules/homeslider/js

Co ciekawe po zmianie marginesów/odstępów (chodzi mi o padding) w homeslider.css, na stronie też dalej są one domyślne^^

Link to comment
Share on other sites

"użyj cache" mam ustawione na NIE
"pamięć podręczna" NIE
"Skompiluj ponownie szablony jeżeli pliki zostały zaktualizowane"
"funkcjonalność CCC" wszystko na NIE

zdjęcia są większe niż 779px

W zasadzie to zastosowałem się (chyba) do wszystkiego co udało mi się znaleźć oprócz tego, bo nie wiem gdzie to jest -

"Znalazłem na angielskim forum temat o sliderze http://www.prestasho...er-not-working/ i m.in taki post:
"please verify if module configuration variables aren't duplicated in ps_configuration table

just make sure that HOMESLIDER_WIDTH field isn't duplicated in ps_configuration table in your database (and other variables with HOMESLIDER_ in name)""

Edited by ermak3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Logujesz sie do bazy danych wchodzisz w tabele ps_configuration (u ciebie może być inny przedrostek zamiast ps_ np. ab_configuration), przeglądając zawartość (na wszystkich stronach) odszukujesz wiersze HOMESLIDER_WIDTH i wszystkie inne zaczynające się od HOMESLIDER_ sprawdzasz czy nie są dwa razy takie same wiersze, Jeśli są to usuwasz zdublowane wiersze tak aby został z każdego po jednym.

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłem w homeslider.js (themes/default-bootstrap/js/modules/homeslider i tu modules/homeslider/js), w homeslider.php i homeslider.css

Z poziomu zaplecza tzn. w panelu admina? Próbowałem.

A jakby zmienić wartość w bazie danych?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...