Jump to content

Problema su admin loginu


Pikas

Recommended Posts

Sveiki, pirmoji problema - per auto diegikli isidiegiau prestashop viskas gerai isirase be klaidu, nueinu i savo svetaine veikia irgi gerai... bet kaip prisijungti prie admin paneles? Meginu ir per paprasta prisijungima ir per www.manoprestashop.com/admin ir per www.manoprestashop.com/admin7890 ir ivairiais keliais taciau tokio lapo neatranda prestashopas... Kame problema gali buti?
P.S. Klausimas ne i tema, ar imanoma modifikuoti keisti esamas prestashop temas, as kalbu ne apie spalvu pakeitima o apie tikra develop'inima keiciant pati nemokamos temos koda ir t.t.
Aciu uz atsakymus.

Link to comment
Share on other sites

Sveikas,

 

Prisijunk prie FTP ir pasižiūrėk prie prestashop failų ar tikrai folderis vadinasi "admin7890". Nes jeigu taip, tai teoriškai turėtų prisijungti. Jeigu ne, tai prisijungimo adrese  www.manoprestashop.com/adminXXXX įrašyk tokius kaip folderio pavadinimas FTP.

 

O dėl temos, tai žinoma, kad galima, tik reikia žinoti kaip ir kur.

Link to comment
Share on other sites

Taip pat atkreipsiu dėmesį, kad geriausia nenaudoti Installatron ar kt. panašių priemonių diegimui. Kiek esu matęs, po to kyla daug problemų ir vis tiek rankomis reikia sužiūrėti katalogų CHMOD permissions ir kt. dalykus, o diegimas ne visada būna skalndus

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, dekui uz informacija.
Suradau kame problema, naudojausi instalatronu vien tam jog greit idiegti prestashop "testavimui" ir ar man ji tiks ir patiks... Taigi instalatronas automatiskai diegdamas prestashop man i ftp nesukure "adminXXXX" folderio o sukure "idtdgu6rgedfgthv" folderi kurio turbut nebuciau rades jei nebuciau gryzes i instalatrona ir atsekes instaliacijos detales... Tai sakau jog butu ateiciai kazkam i nauda jeigu susidurs su tokia pat problema...
Be to klausimas iskilo toks nedidelis (kadangi esu uzklydelis is wordpress TVS) tai man kiek keista matyti tiek mazai nemokamu temu prestashopui... Kiek ieskau daugumoje apie 98% visu temu yra mokamos ir panasiai.... Tokia realybe ar as blogai ieskau? Antra ar egzistuoja prestashope tokios temos sukurtos ant GPL licencijos? Wordpress'e buna tokios dazniausiai free temos kurios yra po GPL licencija ir leidzia jas modifikuoti keisti be jokio isankstinio pradinio kurejo sutikimo, tiesiog tenka palikti info kad ir paciam skripte apie savo pakeitimus arba pradini temos kureja, taip pat privalu modifikuota tema palikti po GPL licencija... Galima net pakeitus tema pakeisti temos creditus i savuosius, nes tai allowina (leidzia) GPL licencija. Ar prestashope yra tokiu galimybiu ar licenciju ar ju alternatyvu?

Link to comment
Share on other sites

Wordpress yra itin populiari sistema jau daugelį metų, todėl tų nemokamų temų išties labai daug.

 

PrestaShop nemokamų temų yra mažiau, tačiau galima įsigyti sąlyginai kokybiškas ir geresnes naujoms versijoms iš specialų marketplace. Dėl licencijų reiktų žiūrėti prie kiekvienos nemokamos temos, problemų jas modifikuojant neturėtų būti.

 

Verta atkreipt dėmesį, kad nemažai nemokamų šablonų yra nekokybiški ir pasenę - yra tekę eksperimentuoti su jais, tai dažniausiai klaidų taisymas kainuodavo brangiau nei įsigijimo šablono už mokestį, kuriame dažnai irgi pasitaiko nesužiūrėtų dalykų.

 

Senesnėms versijoms rasite keletą nemokamų temų čia: http://www.smaizys.com/prestashop/free-prestashop-themes-collection/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...