Jump to content

satın aldığım temalar da aşağıdaki özellikleri varmıdır ?

Recommended Posts

Satın almayı düşündüğü tema; "Leo StyleShop Prestashop Theme"   kozmetik ürünleri için istiyorum.

fakat prestashop temaları hakkında pek bilgim yok. Acaba bu temayı satın aldığımda aşağıdakileri eksiksiz ve sorunsuz çalışırmı. Yani aşağıdaki istediklerim için ayrıca bir bedel ödeyecek miyim. Ödeyeceklerim çıkarsa hangi modülü satın alırsam benim için iyi olur. Hemen karar verip satın almak istiyorum.

YUKARDAKİ TEMA AŞAĞIDAKİLERİ EKSİKSİZ YAPARMI

1-Siteye girip ürünleri inceleyen, siteye üye olabilir mi ?, Üyelik sistemi

2-Üye olduktan sonra ürünleri sepete ekleyebilir mi sepete ekleme

3-Sepete eklediklerini kredi kartı, paypal, sanal pos veya havale sitemi ile sipariş verip alabilir mi

4-Siparişler bana mail ile gelir mi?, ürünler gönderildi maili gönderir mi,? toplu mail sistemi, sipariş sitemi 

5-Fatura oluşturur mu? mail ile fatura gönderme

6-Otomatik ürün kargoya verildi maili gönderilmesi yapar mı ?

7-iletişim formu sorunsuz çalışır mı?

8-haftanın ürünü, indirimli ürünler, kampanyalar yapılabilir mi?

9-E-bülten oluşturulabilr mi? ve müşterilere toplu e-bülten gönderir mi?

10-App store ile bağlantı kurulabilirmi

Teşekkür ederim.

Temaları incelediğimde iki konuda yardımınıza ihtiyacım var.

1-Anasayfa ve diğer sayfalarda resim ebat alanı:11 cmx6 cm (ürünün adı, fiyatı ve kart satın alma butonu dahil) bu ebat çok büyük acaba ben bunu her şey dahil 6 cmx5cm yapabilir miyim. CSS ayarlarından ben bunu nasıl yapabilirim. Kısaca sayfa cm ayarlarını nasıl ve nereden yapabilirim. Tabii sayfayı bozmadan

2-Web sitesine baktığımda Farklı bilgisayar çözünürlüğünde (800x600, 1024x768, 1280x1024) aynı görüntü olması gerekmektedir. temanın otomatik olarak ekran çözünürlüğü ayarlaması gerekir.

Fakat bakıyorum farklı bilgisayar çözünürülüklerinde görüntüler farklı çıkıyor. Bunun o temada sağlandığını nasıl anlarım.  CSS den anlaşılabilir mi

Kısa zamanda cevap verileceğini hiç beklemiyordum. Tema satın almak birşey değil fakat

bir yardım desteği bulmak zor. Bu anlamada çok teşekkür ederim. 

Sizin verdiğiniz cevaba göre:

3-Sepete eklediklerini kredi kartı, paypal, sanal pos veya havale sitemi ile sipariş verip alabilir mi

4-Siparişler bana mail ile gelir mi?, ürünler gönderildi maili gönderir mi,? toplu mail sistemi, sipariş sitemi 

Örneğin üyelik sistemi, sepete ekleme, kredi kartı sistemi (7,8,9 hariç) herşey prestashopta mevcut diyorsunuz. fakat bu sistemin çalışması için modülmü satın almam gerekiyor. Tam anlamadım

Benim amacım yukardakileri yapmam için toplam maliyet ne olacak. 7,8,9 ve diğeri dahil maliyet nedir.

Hangi modül alır ve sorunsuz çalışır. maliyeti nedir. Bana yardımcı olur musunuz. Sizin vereceğiniz cevabı bekleyip satın alma yapmak istiyorum. Yani ilerde bu temada üyelik sistemi için bir bedel gerekiyormuş, e-bülten içinde bedeli  varmış gibi süprizler olmasın baştan toplam maliyetimi bileyim.

şimdiden teşekkür ederim.

Kısa zamanda cevap verileceğini hiç beklemiyordum. Tema satın almak birşey değil fakat

bir yardım desteği bulmak zor. Bu anlamada çok teşekkür ederim. 

Sizin verdiğiniz cevaba göre:

Örneğin üyelik sistemi, sepete ekleme, kredi kartı sistemi (7,8,9 hariç) herşey prestashopta mevcut diyorsunuz. fakat bu sistemin çalışması için modülmü satın almam gerekiyor. Tam anlamadım

Benim amacım yukardakileri yapmam için toplam maliyet ne olacak. 7,8,9 ve diğeri dahil maliyet nedir.

Hangi modül alır ve sorunsuz çalışır. maliyeti nedir. Bana yardımcı olur musunuz. Sizin vereceğiniz cevabı bekleyip satın alma yapmak istiyorum. Yani ilerde bu temada üyelik sistemi için bir bedel gerekiyormuş, e-bülten içinde bedeli  varmış gibi süprizler olmasın baştan toplam maliyetimi bileyim.

şimdiden teşekkür ederim.

Bu özelikler temada olmaz sistemde olur..

8-9-10 özelikler ek modüller ile yapılır...diğer özelikler zaten prestashop sistemi içinde vardır..

İşin özü şablon satın alarak sisteme ek özellikler ekleyemezsiniz....şablon ile sadece görsel değişikliğini çözersiniz...

Ek modülleri aşağıdaki linkte arayıp size uygun olanları bulabilirsiniz...

http://addons.prestashop.com/en/2-modules-prestashop

• Create New...