Jump to content

[VYRIEŠENÉ] Veľký virtuálny produkt


pepko143

Recommended Posts

Dobrý deň

 

Vedeli by ste mi prosím niekto poradiť ako to urobiť keď chcem mať v ponuke prestashopu na predaj a teda aj následné stiahnutie virtuálna produkt, ktorý má okolo 2 Gb?

Pretože v Prestashope mi vypisuje že môžem pridať maximálne 300mb, čo je tiež diskutabilné...

Skrátka chcel by som mať v ponuke prestashopu na predaj video v objeme 2och Gb, je na to nejaký modul cez ktorý by sa to dalo, alebo čo je nutné zmeniť? Na videu ktoré má 7 mb to funguje bez problémov.

 

Vopred ďakujem za každú radu

Link to comment
Share on other sites

tak zase raz si odpoviem sám a tým snáď aj niekomu pomôžem :)

 

celý problém bol v nastavení v preste a já že to bude v php.ini

 

takže treba ísť do ftp a tam do classes a v uploader.php prerobiť DEFAULT_MAX_SIZE = 104857600 na niečo väčšie, daná hodnota je v mb

Link to comment
Share on other sites

hmm včera som sem dával konečné riešenie, ale nie je to tu, nevadí napíšem to znova v skratke:

dáte si normálne do eshopu nejaký virtuálny produkt, ale namiesto toho veľkého súboru dáte niečo malé, povedzme video o velkosti 1 mb, potom cez ftp do download nahráte ten veľký produkt, následne vymažete zo súboru download ten malý produkt, v eshope vám vyskočí červeným že chýba súbor s číslom: a potom nasleduje dlhé číslo, to zo svojho eshopu v administračnom rozhraní skopírujete  a v ftp premenujete na tento ten veľký súbor a je to... upozorňujem že sa to musí urobiť presne takto, inak to nebude fungovať

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...