Jump to content

Potrzebna pomoc


Recommended Posts

Witam wszystkich i z osobna,


mam problem z którym sobie nie radzę.


U mnie na stronie internetowej w tytułach artykułu i opisach pokazuje w pierwszej kolejności nie nazwa marki tylko co się sprzedaje np.w okularach słonecznych i nie tylko w pierwszej kolejności wyświetla się nazwa Okulary przeciwsloneczne , później marka : 


http://brandsvestis...._category=15226


Pełny opis pojawia się jak się najedzie myszka na obrazek. Chciała bym aby we wszystkich artykułach w pierwszej kolejności wyświetlała się nazwa marki.


Podobno jest to kwestia ustawienia w Prestashop, ale nie wiem jak i gdzie to ustawić.


Prosze o pomoc


Link to comment
Share on other sites

product-list.tpl

 

zmieniasz

<a class="product_img_link" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{$product.name|escape:'html':'UTF-8'}" itemprop="url">

 

na

<a class="product_img_link" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{$product.manufacturer_name|escape:'html':'UTF-8'} {$product.name|escape:'html':'UTF-8'}" itemprop="url">

Link to comment
Share on other sites

Witam, na spokojnie szukałam tej linijki <a class="product_img_link" href="{$product.link|escape:'html':'UTF-8'}" title="{$product.name|escape:'html':'UTF-8'}" itemprop="url"> i nigdzie w kodzie tego nie znalazłam

A szukałam linijka po linijce.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...