Jump to content

Widok podkategorii w centralnej części strony jako lista


Recommended Posts

Witam forumowiczów.
Chciałbym aby na mojej stronie podkategorie, które po kliknięciu na odnośnik w drzewku kategorii, wyświetlane w jej centralnej części jako siatka z obrazkami wyświetlane, były jako lista.
Konkretnie wygląda to tak:

Obrazek

A chciałbym, żeby wyglądało podobnie jak lista produktów tutaj:

Obrazek

z tą różnicą, że odstępy pomiędzy kategoriami (w tym przypadku produktami) były mniejsze, ale to już sam sobie "dostroję".
Kategorii mam bardzo dużo i po ułożeniu ich w liście i posortowaniu alfabetycznie poruszanie się po nich będzie znacznie łatwiejsze.
Szukałem rozwiązania w @, ale wszyscy piszą o zmianie w drugą stronę czyli z listy na siatkę. U mnie domyślnie było to drugie rozwiązanie.
Korzystam z PrestaShop 1.5.6.1

 

Pozdrawiam!

Edited by Krzewka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Już jest ok. :)

Oczywiście takie rzeczy jak dostępność, informacja o tym, że kategoria jest nowa itd. nie są mi zupełnie potrzebne. 
Chodzi mi tylko o to, aby nazwa kategorii była wyświetlana tak jak nazwa produktu i żeby to wszystko było po prostu horyzontalnie.

 

To może jeszcze link do strony:

www.aktools.com.pl

Edited by Krzewka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Udało się osiągnąć zamierzony wygląd listy. :)
Nie będę wklejał tutaj linijek z kodem categories.tpl oraz global.css, ponieważ korzystam z innego niż domyślny szablon PrestaShop. 
Jeśli ktoś będzie chciał zrobić to w tą stronę co ja, niech pyta śmiało. Chętnie podpowiem. :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...