Jump to content

Dodanie zdjęcia do/na tła strony


Recommended Posts

Chodzi o dodanie grafiki która nie będzie tłem tylko będzie na tle..

 

Myślałem o stworzeniu diva z grafiką tylko w sumie gdzie go dodać..? i później podpiąć pod css..?

 

Chodzi mi o grafikę świąteczną, ale nie zmieniającą całego tła, żeby była tylko na górze, między logiem, menu i takie tam.. ustawił bym ją sobie w css..

 

Jakie macie pomysły na najprostrze rozwiązanie..?

Edited by 1234567890qwerty (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Strona to

Chodz w sumie to nie wiem po co adres mam podać ;)

 

Jak już pisałem chodzi mi o to by na tło nałożyć zdjęcie w png o świątecznej tematyce..

 

tłem będzie np. padający śnieg..

 

A między logiem, menu i wyszukiwarką np mikołaj i choinka..

Edited by 1234567890qwerty (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

W global.css linia 5269 odpowiada za to miejsce tam masz white !important a możesz dać np. zamiast white coś w tym stylu: url('link do zdjęcia png') #fff

 

Jak nie wiesz po co dawać link do sklepu to zastanów się nad tym czy faktycznie oczekujesz odpowiedzi. Bez linku bym Ci nie odpowiedział więc chyba jednak warto.

Link to comment
Share on other sites

Widze że nie wiesz o co mi chodzi.. Jak zmienić background ja wiem.. tylko że mi chodzi o to by na background dodać kolejną werstwę png.. Powiedzmy linie 5269 zmieniam ma czerwono, lub jakiś obrazek.. a na nim ma być kolejna warstwa, inny obrazek np choinkę.. nie ma ona być razem z tłem w linni 5269 tylko na tle.. Rozumiesz.. I z tym właśnie mam problem.. nie ze zmianą tła.. Z góry dzięki za poświęcenie czasu..

Link to comment
Share on other sites

Widze że nie wiesz o co mi chodzi.. Jak zmienić background ja wiem....

 

 

.....Rozumiesz....

 

 

Nie wiesz skoro piszesz taki post, a ja rozumie. 

 

Pytanie czy spróbowałeś to co Ci napisałem czy po prostu olałeś to i piszesz bezsensownie post?

 

Już po poscie numer 3 powinienem sobie dać spokój i olać ten wątek, jednak w #4 dostałeś gotową odpowiedź więc przetestuj zanim napiszesz.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...