Jump to content

Problem z szablonem


Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem szablon : http://presthemes.com/prestashop-themes/manfume.html

 

Napisane jest, iż szablon współpracuje z 1.5.3, 1.5.4, 1.5.5, 1.5.6, 1.6.0 , instalowałem 1.5.6 - internal service 500, na stronie presty z kolei napisane jest, iż współpracuje z wersją do 1.6.0.6 ...

Instalowałem go również na początku dla najnowszej wersji, to nic na stronie nie było - parę produktów, żadnych modułów takich jak w szablonie.

 

Bawię się już parę godzin z tym, ktoś mógłby podpowiedzieć co i jak ?

Wrzucałem i na serwer, instalowałem z poziomu presty i nic, brak grafik, modułów niczego..... a jednak 100 ojro kosztował.

 

Pozdrawiam uprzejmie,

Patryk

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

instalowałeś go za pomocą modułu Moduły -> Importuj/eksportuj szablon(themeinstallator)?

Tak, właśnie tak.

 

Aktualnie będę próbował ponownie, w razie czego : www.vparfumerie.de , można będzie zobaczyć efekt

Tak, właśnie tak.

 

Aktualnie będę próbował ponownie, w razie czego : www.vparfumerie.de , można będzie zobaczyć efekt

Podczas instalacji mam taki błąd :

 

Uwaga: Kopiuj/Wklej swoje błędy jeżeli chcesz ręcznie określić typ zdjęcia (na stronie "Zdjęcia" w menu "preferencje"):

Some types of image could not be added because they already exist. Here's the list:

  • Typ nazwy zdjęcia: small_default (Szerokość: 70px, Wysokość: 70px)
  • Typ nazwy zdjęcia: medium_default (Szerokość: 80px, Wysokość: 80px)
  • Typ nazwy zdjęcia: large_default (Szerokość: 490px, Wysokość: 490px)
  • Typ nazwy zdjęcia: thickbox_default (Szerokość: 600px, Wysokość: 600px)
  • Typ nazwy zdjęcia: category_default (Szerokość: 860px, Wysokość: 250px)
  • Typ nazwy zdjęcia: home_default (Szerokość: 220px, Wysokość: 220px)
  • Typ nazwy zdjęcia: scene_default (Szerokość: 520px, Wysokość: 189px)
  • Typ nazwy zdjęcia: m_scene_default (Szerokość: 161px, Wysokość: 58px)
  • Typ nazwy zdjęcia: cart_default (Szerokość: 80px, Wysokość: 80px)
Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem, to zrobiłem, pliki edytowane, gdybyś mógł spojrzeć teraz jak wygląda strona, włączony szablon menfume, do którego link wstawiłem wcześniej, ale to w ogóle co innego :/, męczę się już parę godzin, parę wersji presty instalowałem i to samo.

Link to comment
Share on other sites

Od strony technicznej zainstalowany jest poprawnie, pliki ładują się z katalogu szablonu /themes/manfume więc wszystko wygląda ok.

Brakuje chyba menu głównego i slidera na stronie głównej, dodasz je jako moduły.

Dziękuję za pomoc, jestem totalnym laikiem w tym, wczoraj zainstalowałem prestę.

Kupując szablon, sądziłem, że otrzymam identyczny i będę sobie podmieniał zdjęcia itp.. no bo chyba tak powinno byc ?

Link to comment
Share on other sites

Kupując szablon, sądziłem, że otrzymam identyczny i będę sobie podmieniał zdjęcia itp.. no bo chyba tak powinno byc ?

Raczej bliższy realiów jest tok myślenia, że "zakupione części zamienne do samochodu, same magicznie się w nim nie zamontują" potrzeba jednak do tego jakiejś wiedzy i doświadczenia, albo trochę czasu i zaliczenia kilku porażek :P

Powodzenia, Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...