Jump to content

background - białe tło w środkowej kolumnie


Recommended Posts

Przepraszam, zakładam jeszcze jeden temat. Myślec ze problemy które napotkałem mogą również przy okazji pomoc komuś innemu, komuś kto dopiero zaczyna zabawę w css czy w samej  prestashop. 

W dużej mierze chciałbym standardowy szablon edytować na wzór (załacznik2). Dlatego kolejne pytanie będzie związane z blocktopmenu.

 

PYTANIE : po zmianie tła produkty na głównej stronie są mało widoczne. Dlatego tez chciałbym by zaznaczony obszar był biały. Czy nalezy edytowac css konkretneog modułu czy sam plik global.css?

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

post-866590-0-97416100-1417215218_thumb.jpg

post-866590-0-07825400-1417215883_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tylko po co zakładać drugi identyczny topic, w tamtym odpowiedziałem Ci kilka godzin temu bez odzewu z twojej strony, szperając w google i przeczytają jakikolwiek artykuł na temat podstaw css tego wątku by w ogóle nie było.

 

Pytasz która linia? Odpowiedź brzmi żadna, wiem ze nie spodziewałeś się takiej odpowiedzi jednak pewnych elementów niema, jeszcze nie ma, więc tu kłaniają się podstawy. Należy odróżnić pomoc od prowadzenia za rękę chcesz pomocy to Ci jej udzielę tylko sie wykaż odrobiną wysiłku z swojej strony, z doświadczenia wiem że wystarczy odrobina zaangażowania aby samemu znaleźć odpowiedź.

 

Dzisiaj nie masz pojęcia ile wiesz, trochę wiary ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...