Jump to content

Gdzie wstawić dany kod- integracja sklepu z Trusted Shop


Recommended Posts

Witam serdecznie

zintegrowaliśmy nasz sklep z platformą trusted Shop i jedyne co pozostało nam zrobić to wkleić poniższy kod na stronę główną sklepu, żeby wyświetlało się logo TS po prawej stronie. Gdzie mogę wkleić ten kod? Wkleiłem do /index.php ale wtedy niestety wywaliło całą stronę. Identyfikator specjalnie zmieniłem na potrzeby wklejenia kodu

 

Prestashop 1.6.7 szablon electronues

 

Kod do wklejenia

<script type="text/javascript">
    (function () { 
    var _tsid = '00000000000000000000000000'; 
    _tsConfig = { 
        'yOffset': '243', //offset from page bottom
        'variant': 'text' //text, default, small, reviews
    };
    var _ts = document.createElement('script');
    _ts.type = 'text/javascript'; 
    _ts.async = true; 
    _ts.charset = 'utf-8'; 
    _ts.src = '//widgets.trustedshops.com/js/' + _tsid + '.js'; 
    var __ts = document.getElementsByTagName('script')[0];
    __ts.parentNode.insertBefore(_ts, __ts);
    })();
</script> 
Link to comment
Share on other sites

Nie, nie ma zdefiniowanej pozycji. Tu masz mniej więcej podgląd jak to wygląda (po wejściu w ten link w polu adres url wpisz: www.allforyou.pl)

 

http://www.trustedshops.pl/trustbadge/trustbadgePreview.php?lang=pl-PL

 

W ich instrukcji jest tylko zapis, że trzeba wkleić to w dowolne miejsce w pliku głównym strony między <body></body>

Edited by pawlus1993 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę przejść kroku pierwszego i trzeciego (trzeci krok to wklejenie kodu wstawionego w moim pierwszym tytułowym poście). Niestetety nie ma dokładniejszych informacji

 

Krok 1:

Na stronie z potwierdzeniem zamówienia (stronie z podziękowaniem) wstaw w dowolnym miejscu następujący kod HTML:

<div id="trustedShopsCheckout" style="display:none;">thankYouPage</div>

Krok 2:

Po prawej stronie wpisz swój indywidualny identyfikator Trusted Shops. Następnie naciśnij żółty przycisk i wygeneruj swój osobisty kod integracyjny. - zrobione, dzięki temu mam swój identyfikator

Krok 3:

Skopiuj wygenerowany kod. Wstaw go tuż przed zamykającym tagiem </body> - ten kod, który wstawiłem na forum (java script)

Link to comment
Share on other sites

Poradziłem sobie z krokiem 3, wstawiłem ten skrypt poprzez moduł CS Static Block i wyświetla się już wszystko poprawnie. Pozostaje jeszcze krok 1:

 

Na stronie z potwierdzeniem zamówienia (stronie z podziękowaniem) wstaw w dowolnym miejscu następujący kod HTML:

<div id="trustedShopsCheckout" style="display:none;">thankYouPage</div>

 

Ma ktoś jakieś pomysły, rady?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...