Jump to content

popletené obchody


Kameník David

Recommended Posts

ahoj,

mám tento problém: mám dva eshopy, A a B. Oba na každé doméně zvlášť, zvlášť ve složce, každá doména nasměrovaná správně do složky. Bohužel se mi stává, že se v eshopu A zobrazují moduly a název eshopu B, sice s nimi nejde nic dělat, ale eshop A mi pak najede v omezeném režimu, ptž se nenačtou některé moduly. Neví někdo, v čem by mohla být chyba? Předem děkuji za jakoukoli radu. David

Link to comment
Share on other sites

V jakém nastavení eshopy používáte jsou skutečně samostatné a oddělené? Mají tedy každý vlastní nesdílenou DB? Kopíroval jste eshop A do B a upravoval jste DB? Pokud nic z přechozího tak může být na vině i prohlížeč...jinak je to problém DB nebo konfigurace prestashopu po zkopírování dat do druhého shopu z toho prvního.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

jsou skutečně oddělené - každý má svou složku a databázi, shopy jsem nikam nekopíroval, instaloval jsem je zvlášť, ,ani data jsem nekopíroval ... záhadou mi hlavně je, že je mám takto cca rok a tato chyba se vyskytla asi tak před dvěma měsíci zničehonic (nedělali se žádné úpravy apod.)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dobry den,

 

kde byl kamen urazu? 

 

Ja mam stejny probem...jen s tim, ze jsempresunul prezentaci z domeny A na domenu B. Vse sjem prepsal dle navodu a URL obchodu se mi porad zobrazuje jako A jinak vse mam B.

 

 

Dekuji za radu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...