Jump to content

Dostosowanie sklepu do wymogów zmian prawnych od 25.12.2014


Recommended Posts

Czy ktoś już interesował się zmianami jakie trzeba będzie w sklepie dokonać na 25.12.2014?

 

Z info jakie znalazłem http://www.twojregulamin.pl/blog/baza-wiedzy/porady-dla-sklepow-internetowych/.

wynika, że tych zmian trzeba będzie dokonać całkiem sporo.

 

Czy isnieją już jakieś moduły (mogą być płatne), kótre pozwolą w "kulturalny" sposób dodać te niezbędne w przyszłości indormacje?

Ktoś już tym się interesował?

 

Jak nic nie znajdę to będę musiał na sztywno dodać te informację to templata podston o zamówieniu (inaczej nie potrafię).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za linka.

Sporo tam ciekawych informacji lecz ja poszukuje jakiegoś modułu który by te zmiany ustawowe wprowadził na tą ostatnią stronę zamówienia. Niestety przetłumaczenie buttona z "zamów" na "zamówienie z obowiązkiem zapłaty" to za mało.

 

Pomijam oczywiście fakt, że co osoba/ekspert to inna interpretacja tego co powinno być na tej ostatniej stronie zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ekspertów nie brakuje, jednak to już kwestia indywidualnego podejścia do tematu i w zasadzie są osoby które udzielają się wnosząc coś do tematu i takie które nie wnoszą żadnych treści merytorycznych (co i mi się czasami zdarza).

 

Odnośnie modułu to sęk w tym że ostatnia strona zamówienia to właśnie moduł i w każdym sklepie może to być nieco inna wersja w zależności od aktualizacji, czy pochodzenia modułów płatności. Więc ile modułów płatności tyle przeróbek.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...