Jump to content

Google sitemap - Fatal error


milan77

Recommended Posts

Zdravim....
Zkouším všemožný, ale ne a ne na to přijít. Zkoušel jsme stáhnout i novější verze, teď mám verzi 1.7 a stále to samé a to:

Fatal error: Call to undefined method SimpleXMLElement::addChild() in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 62

A na řádce 62 je toto:

$sitemap = $xml->addChild('url');



Soubor sitemap.xml mám v rootu, kde mám nainstalovaný Prestashop a dán 777

Poradíte někdo?

Link to comment
Share on other sites

Ta tento mi po najetí konfigurace vypíše toto:

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/../../sitemap.xml:1: parser error : Document is empty in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/../../sitemap.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 151

Zpět na seznam modulů

Search Engine Optimization
See this page for more information


Your Google sitemap file is online at the following address:
http://www.abanico.cz/sitemap.xml

Update: Sunday 20 December 2009 21:30:25
Filesize: 0.000mo
Indexed pages: 0



A po stisknutí generování to zase hodí chybu, tentokráte řádka 64, ale taky addChild

Link to comment
Share on other sites

Díííííííííííííkyyyyyyyyyyy
Tak tu fráninu moc neovládám a nějak jsem nepochopil, na co ty 2 soubory....

Ale ten zip funguje, už to vytvoří to xml....jen to hodí hlášku:

Warning: DOMElement::setAttribute() [function.setAttribute]: No such attribute 'xmlns:xsi' in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 81

Warning: DOMElement::setAttribute() [function.setAttribute]: No such attribute 'xsi:schemaLocation' in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 82

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/web5/abanico.cz/abanico.cz/modules/gsitemap/gsitemap.php on line 106

Zpět na seznam modulů



Ale to snad už nějak pujde dopilovat...nebo by jsi věděl jednoduchý řešení?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...