Jump to content

Skripty pro hromadnou úpravu cen, zboží, váhy, množství, meta titl atd.


mira

Recommended Posts

V příloze Vám dávám k dispozici skripty pro hromadnou úpravu cen u zboží, váhy, množství, meta titlu, meta popisu atd. Skripty si můžete libovolně editovat a přidat další položky dle databáze. Instalaci provedete vždy, že daný soubor rozbalíte a nakopírujete na ftp do ../tabs a vytvoříte si jednotlivé záložky viz screen. Už se nemohu dívat na některé uživatele českého fóra, kteří jen využívají rad ostatních a pak určité věci jednoduše upravené ostatním prodávají. Doufám, že Vám to ulehčí práci s PrestaShopem.

AdminPriceFixing.zip

AdminMiscEdit.zip

AdminProductDispatch.zip

AdminProductRename.zip

16160_9HgWC67BzKS5CSWbb1BL_t

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
V příloze Vám dávám k dispozici skripty pro hromadnou úpravu cen u zboží, váhy, množství, meta titlu, meta popisu atd. Skripty si můžete libovolně editovat a přidat další položky dle databáze. Instalaci provedete vždy, že daný soubor rozbalíte a nakopírujete na ftp do ../tabs a vytvoříte si jednotlivé záložky viz screen. Už se nemohu dívat na některé uživatele českého fóra, kteří jen využívají rad ostatních a pak určité věci jednoduše upravené ostatním prodávají. Doufám, že Vám to ulehčí práci s PrestaShopem.

Ahoj, taky sem pouzil soubory ktery si sem vlozil a funguji dobre (vezue presty 1.1.0.5). A chtel bych te o neco pozadat: mohl bys prosimte vytvorit podobny php soubor pro Hromadnou upravu slevy, v % i v Kc? Kazdy mesiv bych chtel na svym webu uvest slevu v % u nekolika druhu vyrobku, sleva by trvala vzdy cca 14 dni v mesici a delat to pres BO u kazdeho produktu zvlast by bylo na hlavu.
Muzu te teda pozadat o vytvoreni jeste jednoho takovehoto php scriptu, tentokrat pro hromadnou upravu slev/pridani slevy u vybraneho zbozi?
Diky moc, treba to vyuziji i dalsi zajemci. Petr
Link to comment
Share on other sites

Jinak ze zacatku jsem mival ten problem, ze se mi nevypsali zadne polozky z DB a neslo tim padem menit cenu. Prisel jsem na to zcela nahodou kdyz jsem si ve sloupci nazvu produktu dal pomoci sipecek srovnat zbozi bud vzestupne nebo sestupne. Pote se mi jiz zbozi vypsalo, muzete to zkusit, treba to pomuze.Jinak ze zacatku jsem mival ten problem, ze se mi nevypsali zadne polozky z DB a neslo tim padem menit cenu. Prisel jsem na to zcela nahodou kdyz jsem si ve sloupci nazvu produktu dal pomoci sipecek srovnat zbozi bud vzestupne nebo sestupne. Pote se mi jiz zbozi vypsalo, muzete to zkusit, treba to pomuze.

Link to comment
Share on other sites

Jinak ze zacatku jsem mival ten problem, ze se mi nevypsali zadne polozky z DB a neslo tim padem menit cenu. Prisel jsem na to zcela nahodou kdyz jsem si ve sloupci nazvu produktu dal pomoci sipecek srovnat zbozi bud vzestupne nebo sestupne. Pote se mi jiz zbozi vypsalo, muzete to zkusit, treba to pomuze.



Jop je to přesně ten problém, někde je špatně nastavený defautní výpis. Každopádně to takhle funguje. Diky..
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Jinak ze zacatku jsem mival ten problem, ze se mi nevypsali zadne polozky z DB a neslo tim padem menit cenu. Prisel jsem na to zcela nahodou kdyz jsem si ve sloupci nazvu produktu dal pomoci sipecek srovnat zbozi bud vzestupne nebo sestupne. Pote se mi jiz zbozi vypsalo, muzete to zkusit, treba to pomuze.Jinak ze zacatku jsem mival ten problem, ze se mi nevypsali zadne polozky z DB a neslo tim padem menit cenu. Prisel jsem na to zcela nahodou kdyz jsem si ve sloupci nazvu produktu dal pomoci sipecek srovnat zbozi bud vzestupne nebo sestupne. Pote se mi jiz zbozi vypsalo, muzete to zkusit, treba to pomuze.


Diky moc, uz som chcel pisat ze ako to vlastne funguje, tak ze mi ta tvoja rada pomohla :) super.
Naozaj mám radost z niektorich ludi tu na fore. Toto je ukazka solidarnosti a jedneho slov. prislovia: Aké požičaj, také vráť (a myslím to v dobrom, tak ze uz teraz rozmyslam co by som mohol poskytnut na fore nieco uzitocne, okram productratingu a nejakych drobných rád.)

Pekný víkend všetkým :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Existuje nějaká funkční verze pro PS 1.5.4+? Mám 1.5.4, docela by se mi to hodilo, ale po zkopírování na ftp na správné místo, přidání záložky se správnou třídou a najetí na tu záložku se mi zobrazí jen prázdná stránka. Děkuji za reakce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...