Jump to content

Wdrażanie nowego szablonu


Recommended Posts

Witam, mam nietypowy jak dla mnie problem który męczy mnie już kilka dni, próbowałem już wszystkich znanych mi sposobów więc pozostaje zapytać czy ktoś z was zna może rozwiązanie tego problemu. 

Zakupiłem ten template http://addons.prestashop.com/demo/FO9723.html po zainstalowaniu go i zaimportowaniu dodanej do plików bazy.sql przebudowuje on cały sklep począwszy od grup, kategorii, produkty kończąc na języku w backoffice ale to ni ejest największy problem ponieważ wszystkie te zmiany mogę odwrócić przez kopiowanie tabel sql z mojej domyślnej bazy sql. Problem polega na tym że wszystko fajnie można podmienić ale zdjęć produktów już nie. W backoffice'ie wyświetla je jako miniatury natomiast w frontoffice już nie tylko znaki zapytania. Próbowałem podmienić zdjęcia przez ponownie skopiowanie folderu /img w głównym katalogu prestashop ale to nie pomogło. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub chce wiedzieć więcej szczegółów to piszcie. 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałem widzę że posiadają niestandardowe nazwy, podejrzewam że generowałeś obrazki jednak nie zmieniłeś ich nazw więc generowałeś te same obrazki a powinieneś inne. Dla pewności mojej teorii podaj jakie nazwy mają obrazki w panelu admina i link do sklepu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...