Jump to content

[SZABLON] ESD_FREE_ONE


Recommended Posts

To ja jestem ślepy ponieważ nie widzę nic czego nie można by było wykonać z poziomu panelu admina oprócz tych dwóch zmian o których wspomniałem wyżej.

 

To że za free to nic dziwnego, ciężko sprzedać lekko zmodyfikowany darmowy szablon biorąc pod uwagę że darmowy do 1.6 jest o kroki milowe od tego z 1.5 ;)

 

A teraz poważnie czym się różni?

Link to comment
Share on other sites

1. Większe górne menu

2. Zaokrąglone końcówki ( w standardowym kwadratowe) we wszystkich przeglądarkach .

3. W standardzie są 4 produkty na stronie głównej tu jest 5 .

4. Czcionka o której wspomniałeś

5. Układ kolumn (jest jedna po lewej stronie)

Dalej nie pamiętam robiłem ten szablon z rok temu .

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

To faktycznie jestem ślepy, tzn. nie jestem ponieważ zauważyłem brak prawej kolumny i inne opisane przez ciebie zmiany, natomiast liczyłem że jest coś co faktycznie przeoczyłem. Bardzo pochwalam udostępnianie tego typu modyfikowanych szablonów, kto wie może sam kiedyś zrobię podobną akcje i udostępnię coś od siebie, jak tylko znajdę czas na przeróbki ;D

 

Dodam że takie alternatywne szablony pomimo drobnych zmian dają mniej ogarniętym użytkownikom presty jakąkolwiek alternatywę wyglądu sklepu, więc tym bardziej tego typu szablony są potrzebne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

... kto wie może sam kiedyś zrobię podobną akcje i udostępnię coś od siebie, jak tylko znajdę czas na przeróbki ;D

 

 

Wracając do tematu żeby nie być gołosłownym postanowiłem przerobić defaultowy szablon z presty 1.6.0.9 i udostępnić go za darmo. Zmiany są głównie w kolorystyce, i kilka elementów posiada dodatkowe "bajery". Szablon robię w wolnym czasie więc prace posuwają się powoli jednak dzisiaj przedstawię demo. Po ukończeniu (myślę że max do tygodnia czasu), szablon zostanie udostępniony na forum.

 

Demo:

 

Liczę że skorzystają na tym osoby nie posiadające żadnej wiedzy z zakresu edycji szablonów, i będzie to dla nich alternatywą od defaultowego szablonu, na którym już jest postawionych multum sklepów.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...