Jump to content

HomefeaturedCarousel modülü

Recommended Posts

Merhaba,

modülün yazarı ozcanar kullanıcısı, ürünler home için aktif olan ürünlere geçerli, sanırım bunu yeni ürünlere göre ve manual ürün girerek düzenlemek mümkün. ozcanar pm at belki yardımcı olur. Ben şahsen scripti daha incelemedim.

• 1 month later...
Ben bu modülü ekledim fakat '' Size özeller '' kısmının altında çıkıyor bunu nasıl yukarı alabilrim? şimdiden teşekkürler

Admin panelinden Modül ayarlarına gir ordan pozisyon ayarlarına gir orda HomefeaturedCarousel Size özelrin üzerine taşı olacakdır.

nasıl yapıldığını buldum fakat dediğiniz gibi yapılmıyor ben şöyle yaptım size özelleri devre dışı bıuraktım sonra flash eklentisini devredışı bıraktım sonra size özelleri çalıştırdım ve yukarda olldu flash :D

nasıl yapıldığını buldum fakat dediğiniz gibi yapılmıyor ben şöyle yaptım size özelleri devre dışı bıuraktım sonra flash eklentisini devredışı bıraktım sonra size özelleri çalıştırdım ve yukarda olldu flash :D

flash'ı pasif hale getirdikten sonra nasıl flash göründü ki? en son mu aktif hale getirdin bu mod'u?
anlayamadığım ve kendim çalıştıramadığım için soruyorum yanlış anlaşılma olmasın :)

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
Merhaba,

modülün yazarı ozcanar kullanıcısı, ürünler home için aktif olan ürünlere geçerli, sanırım bunu yeni ürünlere göre ve manual ürün girerek düzenlemek mümkün. ozcanar pm at belki yardımcı olur. Ben şahsen scripti daha incelemedim.

usta ya bende flashta resimler gözükmüyor ne yapmam gerek kafayı yiyecem

• 4 weeks later...

özcan acar kardeşime çok teşekkür ediyorum. bu modülde ufak değişiklikler yapılabilir. örneğin sadece belirtilen ürünler işaretlenen özel ürünler görünsün. yada yeni ürünler görünsün yada belirli bir kategoridekiler görünsün seçenekleri olabilir. o zaman bu modül çok çok daha kullanışlı olacak. bu haliyle bile siteye çok büyük renk kattı. insanlar bu siteyi tercih etmesi nedeni bile olabiliyor.
örneğin ben eski shop sistemlerimi ve prestayı gösteriyordum diğerlerini tercih ederken bu modülü yükleyip bir hareket kazanan presta şimdi tercih edilir oldu...

farklı bir yaklaşım olarak şunları söyleyebilirim.
http://www.3dcarousel.com/ de carousel farklı versiyonları mevcut. bu modülünde benzer versiyonları yapılabilir...

saygılarımla

ingilzice bölümde bir türkün güzel modüller yazması inanın yüzümüzü güldürdü. bu konudada teşekkür ediyorum kendisine...

WWW.egitimplatformu.org/lazim/PRESTA/EK/3DCarousel5[1].2.0DevTrial.zip
Carousel İN trial i var burada
çok hoş örneklerini buraya attım. konuda tecrübeli bir arkadaş bunları modül haine çevirebilir.

Arkadaşlar ben php ye biraz yabancıyım bu modülü eklerken dosyayı modüller klasörüne attım be admin panelinden yeni modül ekleyi tıkladım. Url sini istiyor. /htdocs/modules/homefeaturedcarousel olarak mı gösterecez ve şifre ne olacak? Biraz daha detaylı açıklarmısınız

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Arkadaşlar süper süper süper..hep süper. resimleri göremiyoruz? sağolsun yapmış bir delikanlımız. ancak resimler görünmüyor sadece yazıları dönüyor. çözümü bilen paylaşsın yoksa kaynanası çok uzun yaşasın.

bak güzel kardeşim. . . yukarda ne güzel anlatmışım. ürünlerin yazıları dönüyor boyuna. ama resimleri görünmüyor. dönen ürünlerin resimleri yok. yani ürünler var, dönüyor, mause yi üstüne götürdüğün zaman ürün var görünüyor ismi falan ancak resmi görünmüyor.Oke?

bak güzel kardeşim. . . yukarda ne güzel anlatmışım. ürünlerin yazıları dönüyor boyuna. ama resimleri görünmüyor. dönen ürünlerin resimleri yok. yani ürünler var, dönüyor, mause yi üstüne götürdüğün zaman ürün var görünüyor ismi falan ancak resmi görünmüyor.Oke?

bende soruna cevapverdim zaten. linki verdiğim v0.2 yi indirip bir baksaydın soruna cvp oldugunu anlardın

saygılar.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Benim sayfamda cok guzel calisti tek problem png resimlerin arka fonunu sildigim halde modulde halen beyaz arka fon gozukuyor ve urunler donerken guzel gozukmuyor bu konuda bir fikri olan varmi ayrica prestashop ta en begendigim modul oldugunuda belirteyim yapan arkadasin ellerine saglik.
Sayfanin adresini vereyim daha iyi anlayacaksiniz
www.electromaniac.be

• 1 month later...
  • 5 months later...

arkadaşlar galiba ben sorunu çözdüm ve sizinlede paylaşayım dedim, bu modülü localhost'ta çalıştırmayı deneyen varsa boşuna denemesin sorun çözülmüyor fakat ftp'ye yükleyin sitede gayet güsel çalışıyor benden söylemesi...

• 4 months later...

hata alıyorum. yardımcı olurmusunuz.

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /var/www/vhosts/hanteknoloji.com.tr/httpdocs/classes/Module.php(325) : eval()'d code on line 1
Modül ayrıştırma hatası var

1. homefeaturedcarousel

• 2 months later...
  • 3 months later...
  • Create New...