Jump to content

Kategorie produktów dla listy producentów?


Recommended Posts

Witam

Mam taki problem - właściwie dwa - może ktoś pomoże.
Otóż.. każdy produkt ma swojego producenta. Mam listę producentów i pole w menu, po kliknięciu którego w kontencie pokazuje mi się ta lista.
Czy jest możliwe i jak to zrobić, żeby po kliknięciu w "Pokaz produkty" konkretnego producenta zamiast produktów najpierw pojawiały się kategorie w których te produkty są, a dopiero po wejściu w którąś kategorię pojawiały się produkty tego producenta w danej kategorii?
 
Albo czy jest możliwe chociaż tyle, żeby po kliknięciu w Pokaż produkty producenta w lewym panelu pojawiał się box kategorii, ale w nim tylko te kategorie, w których są produkty danego producenta?
 
Póki co zrobiłam trochę na około -  ustawiłam kategorię nadrzędną w sklepie - "producenci", później kolejny podpoziom - "producenci A - Z", później każdy producent - jako podkategoria, później dla każdego producenta podkategorie np. bluzy, swetry itp (ogólnie kilku-poziomowe menu dla kategorii "producenci") i wszystko byłoby super, gdyby.. dla tej jednej podkategorii (nazw producentów) na górze zainstalować moduł sortowania wg liter alfabetu. Po kliknięciu w daną literę żeby pojawiały się (w kontencie) podkategorie z nazwami producentów wyłącznie na tę literę.
 
Mam nadzieję, że to jasne..
 
Ktoś pomoże?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...