Jump to content

Arena ürün XML import?

Recommended Posts

Merhaba,

OsCommerce arena xml ürün entegrasyonu için bir modül oluşturmuş. Bunu prestashopa uyarlama imkanı varmı?
Daha öncede translation foruma bu konuyu açmıştım fakat bir yanıt alamamıştım. Hem şimde türçe forumu baya yoğun, belki şimdi yardımcı olabilecek veya bu modülü prestashop modülü yapacak birisi vardır.

Sanırım bir çok kişinin işine yarar bu modül.

Yardımlarınızı bekliyorum.

osc_arena_0.1.1.zip

Aslında XML'i CSV olarak prestaya uygun hale getirmek için bi modul iyi olur. Hiç yoksa sadece Arena değil çoğu firmanınki yüklenebilir. Firmaların çoğu XML verisi kullanıyor. Bu probleme bi parmak basılması vede bi pc toplama sihirbazı için modul yapılması güzel olacak...

• Like 1

Aslında XML'i CSV olarak prestaya uygun hale getirmek için bi modul iyi olur. Hiç yoksa sadece Arena değil çoğu firmanınki yüklenebilir. Firmaların çoğu XML verisi kullanıyor. Bu probleme bi parmak basılması vede bi pc toplama sihirbazı için modul yapılması güzel olacak...

Kesinlikle katılıyorum
  • Like 1

• 3 months later...
  • 3 months later...

sitemiz bir deneme tahtası değildir eğer üye olacaksınız doğru dürüst adres vs.. bilgilerinizi giriniz!!!
veritabanına ve php kodlarına bakınız…eğer hala bulamıyorsanız profesyonel yardım alın!
açık kaynak kodlu program demek yükleyen/kullanan kişinin kodlara müdahele edebilmesi demektir.
bu konuda profesyonel bilgisi olmayan ileri seviye kullanıcı olarak tanımladığımız kişiler ancak başkalarının yayınladıkları üzerinden geçinmeye çalışmaktadır. kusura bakmayın biz profesyoneliz, işimiz bu, bedava hizmet verecek kadar zengin değiliz.
bazı arkadaşlara cevap olarak yazıyorum, açık kaynak diye prestayı yazan grubun para kazanmadığını mı zannediyorsunuz?
nasıl oluyorda 1000€+ maaş vererek eleman çalıştırıyorlar o zaman? yeni eleman arıyorlar?
open source bir pazarlama biçimidir. günümüzde hiçbir profesyonel para kazanmadan parmağını kıpırdatmaz

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gerçekten pc toplama sihirbazı için modul yapılması güzel olacak. Bu presta için bence çok da iyi olurdu.

• Create New...